Presunúť na hlavný obsah

Štýlové Slovenky a ich kópie: Katka Sagan ako ukážková mamička, Magdaléna Šebestová nezabúda byť dámou

Slovenské celebrity

Byť mamou je dar a život naberá celkom iný zmysel. Svoje o tom vedia aj známe Slovenky, ktoré k tejto roli pristupujú zodpovedne a nezabúdajú pritom samy na seba.

Katarína Sagan

Bývalá misska a manželka cyklistu Petra Sagana, Katarínu Sagan netreba predstavovať. Hoci žije v Monaku, je prototypom ukážkovej mamy, od ktorej sa ženy rady inšpirujú. Katarína má k pohybu veľmi blízko, sama pritom miluje tenis, bicyklovanie a tiež plávanie či korčuľovanie. Prírodou a zdravým životným štýlom celkovo sa rada obklopuje a k tomu vedie aj syna Marlona. Je ukážkovou mamou, ktorá ho chráni.

Prečítajte si: Tehotenské outfity budúcich mamičiek: Jasmina Alagič vie, aké šaty vyberať, Veronika Cifrová je podnikavá

Ľubica Šimiak 

Miss Universe SR 2012, vtedy ešte Ľubica Štepánová, je dnes hrdou mamičkou svojho syna a v tejto polohe sa cíti najšťastnejšia. Ľubica Šimiak s ním trávi spoločne s manželom veľa času v prírode a snaží sa ísť tým najlepším príkladom. Rodičia si zakladajú na maličkostiach, ktoré robia náš svet tým najkrajším a cítiť to úprimne z nich obidvoch. 

Magdaléna Šebestová

V roku 2006 získala korunku krásy v súťaži Miss Slovensko, neskôr sa stala jej riaditeľkou a dnes má svoju mini kópiu. Bez dcérky Ninky sa Magdaléna Šebestová nepohne ani na krok a úlohu mamy si užíva každým dňom. Magda je popri tom stále aktívna a nezabúda ani na seba, dopraje si pohyb i vysoké podpätky a neprestáva byť ženskou, čo veľmi ceníme.

Neprehliadnite: Dostaňte sa pred letom do formy: Osvojte si tipy krásnej Ivany Gáborík a zistite, čo jej pomáha najviac

Petra Ficová

Fotografka Petra Ficová so svojou dcérkou Johankou na prechádzke. V rodine tejto krásnej fotografky pribudla aj mladšia sestrička Dorotka. Petra tak ctí mená typické pre slovenskú kultúru a rovnako tak tradície v podobe prechádzky po nábreží hlavného mesta pri Dunaji. Obyčajné momenty a krásne detstvo tvoria tie najkrajšie spomienky a piliere v živote!

Alica, snúbenica Kaliho

Snúbenica a onedlho nastávajúca manželka rapera Kaliho, Alica nedávno priviedla na svet ich dcérku Nelku, z ktorej sa obidvaja vytešujú. Raper nedá na rodinu dopustiť a uvedomuje si, že je to najviac. Alica pôsobí aj krátko po pôrode naozaj výborne a štýlovo, pričom sa drží pravidla, že v jednoduchosti je krása.

- Najčítanejšie -