Presunúť na hlavný obsah

Úlohu otca si užíva plnými dúškami: Raper Kali so svojou láskou Alicou sa tešia z dcéry Nelky a takto im to pristane

Feminity

Obľúbený raper, ktorý momentálne hviezdi ako jeden z coachov v známej speváckej show, si užíva najkrajšie obdobie života. Čo všetko ako novopečený otecko zvláda?

Sympatický raper Kali, ktorý momentálne žiari ako coach v známej speváckej súťaži a odniesol si aj sošku OTO v kategórii Spevák roka, prežíva veľmi úspešné a harmonické obdobie. Nielen v pracovnej oblasti, ale aj aj v súkromí. 

Neprehliadnite: VIDEO: Tanečnica s najsexi nohami Natália Glosíková: Prezradila nám, čo ju viedlo k veľkej životnej zmene

So svojou partnerkou Alicou, tvoria na prvý pohľad šťastnú, štýlovú a pozitívne naladenú dvojicu. Spojila ich náhoda a tak trochu v tom mala prsty ich spoločná kamarátka, speváčka Tina. No títo dvaja si sadli okamžite. Sú naladení na rovnakú vlnu, majú množstvo spoločných záujmov. Obaja milujú dobré filmy, jedlo a cestovanie. No a ich najväčším koníčkom a láskou je momentálne dcérka Nelka. 

Dievčatko sa narodilo vo februári a obaja sú z Nelky nadšení. Meno dostala po Kaliho mame, ktorá sa volala Kornélia. Práve skrátená verzia - Nela, im tak bude Kaliho milovanú maminu navždy pripomínať. Musíme uznať, že toto bolo krásne gesto. 

No a ak sa pýtate, ako sa na prvý pohľad tvrdý raper popasoval s úlohou otca, zrejme budete milo prekvapení. Dcérku si užíva plnými dúškami. Nemá problém nakŕmiť ju, pohrať sa s ňou, či vziať ju na prechádzku. 

Príchod dieťatka do rodiny bral Kali ako dokonalé spestrenie života a naplnenie ich lásky. A my musíme uznať, že rodinke to spolu mimoriadne pristane. Prajeme im tie najkrajšie spoločné chvíle, naplnené láskou a pohodou, ktorá z nich žiari. 

Prečítajte si: Jeden z najstabilnejších párov si po 17 rokoch povedal ÁNO: Pozrite sa na ten nádherný prsteň zblízka!


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus