Presunúť na hlavný obsah

Slovenky s make-upom a bez neho: Takto dokáže líčenie zmeniť look, ale prirodzenosť je prirodzenosť!

Slovenské celebrity

Sympatické Slovenky už dávno prekonali tabu ukazovania svojej tváre iba v tom najviac upravenom stave. Svieža pleť môže totiž vyzerať neuveriteľne, jej vek by ste hádali iba ťažko. Starostlivosť je však v tomto prípade prvoradá.

Slovenky sa v starostlivosti o svoju pokožku tváre nedajú zahanbiť. Práve preto ich fotky bez make-upu pôsobia rovnako sviežo, ako tie s ním. Nemajú problém odhaliť svoju pleť, ktorá je prirodzene krásna práve vtedy, keď je zdravá, žiari šťastím a čistotou. Vek je v tomto prípade iba číslo, ktoré ako keby nemalo na tváre slovenských žien moc. 

Prečítajte si tiež: Jednoznačne najsexi vymakané telo: Uhádnete, ktorej známej Slovenke patrí a kto ďalší za ňou nezaostáva?

Barbora Krajčírová

Sympatická moderátorka pôsobí bez make-upu sviežo a žensky. Na svoje črty tváre nepotrebuje naozaj nanášať žiadnu ťažkú vrstvu tohto pomocníka žien. S červeným rúžom a sexi linkou sa však vie v priebehu chvíľky premeniť z prirodzenej krásy na zvodnú divu.

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins je naozaj zástankyňou prirodzeného looku svojej tváre. Keď Dara nefotí veľké kampaňové looky či nezúčastňuje sa vystúpení, jej make-up je ľahký a hlavne svieži. Svoje na jej tvári zohráva aj jej nezameniteľný úsmev.

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská srší každý deň novou energiou. Niet sa čomu čudovať, dodávajú jej ju určite aj jej cesty do exotických krajín. Práve tam dáva Alexandra priestor svojej tvári bez nanášania make-upu. Bez neho a s jemným opálením pôsobí ako ostrieľaná amazonka, ktorá sa naozaj nebojí ukázať svoju prirodzene peknú tvár.

Ivana Gáborík

Tanečníčka Ivana Gáborík mala k make-upu blízko aj cez svoju profesiu. Jej looky sú vždy plné nápadu a elánu, ktorý cítiť z jej celého životného štýlu. S tými správnymi farbami si viete aj vy vytvoriť na tvári nezameniteľný vzhľad plný sviežosti a temperamentu. Bez make-upu pôsobí Ivana priam nebesky.

Jasmina Alagič

Moderátorka Jasmina Alagič prežíva najkrajšie obdobie života ženy a kvitne spolu s ním. Bez náznaku make-upu sa Jasmina vyznačuje svojimi exotickými črtami, nezaprie ich však ani keď svojim očiam pridá jemný očný tieň či špirálu. Výzor mladosti na Jasmininej tvári podtrháva práve ružový rúž, jej pery sú však aj bez neho vypnuté a plné.

Mohlo by vás zaujímať: Neuveriteľné, čo dokáže zmena farby vlasov: Dcéra Ivany Christovej, Daniela prešla z úplne tmavej na blond

Kristína Činčurová

Miss Slovensko 2016, Kristína Činčurová, ukazuje mladej generácii naozaj pozitívny vzor. Prijímanie samého seba aj bez nanesenia make-upu dokáže spôsobiť naozaj veľké divy. Kristína ho nenosí, keď to nie je nutné, užíva si však čistú pleť bez náznakov nedokonalostí. Výrazný make-up nosí hlavne počas prehliadok či významných udalostí. Bývalá Miss žiari s ním, rovnako aj bez neho. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe