Presunúť na hlavný obsah

Zora Czoborová radí budovať postavu do plaviek už teraz: Jej cviky postavia do pozoru celé vaše telo

Slovenské celebrity

Zora Czoborová je právom pokladaná za našu prvú fitnessku. Jej postava zostáva rokmi rovnaká, vďačí za to poctivému tréningu a pripravenosti. Tú sa bude snažiť preniesť aj na vás – ak si totiž myslíte, že leto 2019 je v nedohľadne, mýlite sa.

Fitnesska Zora Czoborová ma dve danosti, ktoré sa jej nedajú uprieť. Svoju postavu si udržiava roky a stále pôsobí ako keby ani nestarla. Tak isto ako aj jej výzor, vždy je pozitívna aj jej nálada. Na tvári jej žiari úsmev – čo myslíte, že stojí práve za týmto pozitívnym prejavom? Určite je to veľká dávka odhodlania a spokojnosti so svojim telom. Práve cvičenie je totiž životabudičom, ktorý dokáže pomôcť aj v ťažkej situácii.

Prečítajte si tiež: Neuveriteľné, čo dokáže zmena farby vlasov: Dcéra Ivany Christovej, Daniela prešla z úplne tmavej na blond

Nie je to iba o postave

Zora Czoborová sa akosi prirodzene stala aj ženskou motivátorkou. Táto úloha jej nahráva do karát, pretože sa sama snaží o udržanie pozitívneho tela, ale aj mysle. Jej cvičenie v žiadnom prípade nie je iba o vyformovanej postave, ku ktorej sa vie dopracovať. Učenie o zdravom životnom štýle pomáha hlavne duši, ktorá prebýva v tele. Aspoň 30 minút denného cvičenia rozpumpuje endorfíny v celom tele a vám zlepší psychické zdravie. 

Pohyb pre celé telo

Najväčším šťastím sú pre ňu práve rána, ktoré môže začať cvičením. Tento čas dňa predstavuje dokonalý základ pre vytvorenie pozitívneho návyku a schopnosti efektívne formovať svoje telo. Keď sa však zamyslíte dlhodobejšie, už teraz je na čase začať formovať svoju postavu do plaviek. Žene trvá 21 dní, kým si nájde v niečom rutinu a o to bude ešte efektívnejšia, ak ju bude vykonávať celé tri mesiace pred začiatkom plavkovej sezóny.

Mohlo by vás zaujímať: Tehotná Jasmina Alagič v plnej svojej kráse: Tento strih šiat z nej urobil neprehliadnuteľnú divu

Skúste to s motiváciou

Pri pohľade na prvé slnečné lúče sa aj vám žiada vyťahovať letné oblečenie a plánovať dovolenky? Doprajte si však ešte predtým vzpruhu v podobe cvičenia, ktoré môžete vykonávať aj z pohodlia domova a vyformovať svoju postavu účinne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zora Czoborová - Fitpobyty (@zoraczoborova),

- Najčítanejšie -