Presunúť na hlavný obsah

Tušíte, koho dcérka je toto rozkošné slovenské dievčatko? Takto trávia s mamou Veľkú noc

Feminity

Čo myslíte, kto je mamou tejto malej rozkošnej bábiky? Napovieme vám, je to úspešná, krásna a veľmi silná žena. Tak čo, máte už tušenie?

Je veľmi temperamentná, úprimná, nebojí sa povedať nahlas svoj názor a rozhodne jej nechýba veľká odvaha. Navyše na jej prácu nedajú dopustiť mnohé naše celebrity. Už tušíte, kto je mamou tohto rozkošného stvorenia? 

Neprehliadnite: VIDEO: Tanečnica s najsexi nohami Natália Glosíková: Prezradila nám, čo ju viedlo k veľkej životnej zmene

Ak ste si tipli, že ide o populárnu a veľmi obľúbenú vizážistku Luciu Sládečkovú, ktorá pracuje pod umeleckým menom Lucid, je to správne. Má dobrý vkus, miluje život, každý deň si užíva naplno. Líči nevesty a známe tváre showbiznisu, na jej zlaté ručičky nedajú dopustiť. No predsa len sa jej život otočil o 180 stupňov, odkedy je mamou. Malá Lýdia už oslávila druhé narodeniny a pre Luciu je všetkým. Dievčatko každej jednej fotografii vyzerá ako bábika. A s mamou im to veľmi pristane. Lucia zapája dcérku do každodenných aktivít a inak to nie je ani počas tohto veľkonočného obdobia. 

Sympatická blondínka sa snaží s dcérkou tráviť, čo najviac času aj keď aktívne pracuje. No a inak to nie je ani počas veľkonočných sviatkov. Mama s Lýdiou si užívali Veľkú noc presne tak, ako to deti milujú. Kolotoče, veľa smiechu a zábavy. ”Moje žabiatko krásne. To je sranda sledovať tie detičky.. Sany mi vystrelil ružu, Lydunka sa vozila na koni a na záver sme si dali preteky na autíčkach... Milujem ich najviac na svete,” vyznala sa kráska na sociálnej sieti. A presne o tomto majú byť akékoľvek sviatky. Je jedno, či je Veľká Noc alebo Vianoce. Najpodstatnejšie je, aby rodina bola spolu. 

Prečítajte si tiež: Scarf print: Tento vzor už viac nepatrí len šatkám, nájdite si v ňom to svoje

Diskusia k článku

comments powered by Disqus