Presunúť na hlavný obsah

Bozkávanie pod rozkvitnutou čerešňou: Nádherná Tereza Maxová, Romana Škamlová ukázala (ne)čakanú lásku

Slovenské celebrity

Známe tváre sa na svojich sociálnych sieťach podelili aj o milé fotky pod rozkvitnutou čerešňou. Táto tradícia je veľmi populárna u nás aj v Česku, a preto si svoju lásku takto vyznali nielen partneri.

Prvomájová tradícia je v našich podmienkach ešte stále populárna. Kto by totiž nechcel chytiť svoju lásku, a v tomto krásnom teplom mesiaci jej vyznať svoje city, pod rozkvitnutým čerešňovým stromom. Tento rok tejto tradícii prialo ešte aj počasie. Po minulé roky boli už čerešne odkvitnuté, zatiaľ čo tento rok ešte krásne kvitli. Práve to umožnilo slovenským a českým kráskam zvečniť svoju lásku. Prekvapivo, nešlo iba o čisto partnerskú lásku. Ale za nás je to jednoznačne veľmi pozitívne. Hovoríme si: Len tak ďalej, veď je máj lásky čas!

Prečítajte si tiež: Tieto Slovenky si na svoj vzhľad potrpia: Silvia Chovancová Lakatošová, Kristína Kormúthová sa s módou vie vyhrať

Supermodelka Tereza Maxová

Krásna česká supermodelka Tereza Maxová splnila podmienky májového bozkávania pod čerešňou na jednotku. So svojím manželom na vytvorila dokonalú idylku, ktorú by na prvého mája chcela určite zažiť každá žena. 

Moderátorka Mária Zelinová

Krásna Slovenka Mária Zelinová si tiež nenechala ujsť možnosť fotografovania pri tejto májovej zvyklosti. Moderátorka Mária Zelinová si so svojím priateľom vybrala krásne prírodné prostredie, v ktorom vynikla jej blond hriva naplno. Či už strom kvitol, alebo nie, ich láska je takto spečatená.

Podnikateľka Romana Škamlová

Keď sme spomínali, že v máji nemusí ísť čisto o lásku partnerskú, mali sme na mysli práve krásnu fotku od podnikateľky Romany Škamlovej. Bývalá misska sa rozhodla takto originálne oznámiť svetu, ako veľmi má rada svoju vernú kamarátku Annu Anemovú. Blondínky spolu trávia veľa času, ich detičky sa spolu radi hrávajú, preto práve takéto priateľské gesto je veľmi na mieste.

Moderátorka Soňa Skoncová

Populárna moderátorka Soňa Skoncová a modelka vždy vie ako zaujať tou najkrajšou fotografiou. Tú svoju čerešňovú ukázala svetu už pred začiatkom mája. Soňa medzi ružovými pukmi doslova žiarila. Svôj prvý máj strávila brunetka v tej najmilovanejšej spoločnosti, pri svojich dvoch najbližších, a ako je zvykom, dopriali posedenie práve pod rozkvitnutým stromom. 

Make-up artistka Lucia Sládečková

Profi make-up artistka Lucia Sládečková si pod krásnu rozkvitnutú čerešňu tiež zobrala netradičnú osobu. A tou v jej prípade nebol nikto iný ako jej rozkošná malá dcérka Lýdia. Mamina Lucia s ňou trávi čo najviac svojho voľného času a spoločné chvíle si vychutnávajú naozaj naplno.

Blogerka Nikol Moravcová

Moderátorka a v súčasnosti uznávaná česká blogerka Nikol Moravcová zahalila svoje sociálne siete do záplavy ružovej. Táto nádhera mala samozrejme aj svoj význam. Na fotografiách jej partner chýba, avšak popis, ktorý blondínka uviedla pod nimi je jasný. Stálo tam: „a pak odložil mobil a políbil mě #prvnimaj.”

Mohlo by vás zaujímať: Tréningový plán v podaní krásnej a sexi Gal Gadot: Takto tvrdo na sebe pracuje superhrdinka v reálnom živote

Moderátorka Lenka Vacvalová

Sympatická moderátorka Fashion TV vie ako na pusu, ktorá pôsobí priam hollywoodsky. So svojím partnerom si takú dopriali práve na prvého mája a rozkvitnutý strom nesmel chýbať. Moderátorka Lenka Vacvalová predviedla toto krásne číslo v štýlovom outfite a jej jarná rozprávka bola na svete!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus