Presunúť na hlavný obsah

Cestovanie s deťmi, nie je žiadna veda: Známe Slovenky sa v tomto riadia jednou dôležitou vecou

Feminity

Aj vy máte doma drobca a zvažujete, či zvládnete spoločnú dovolenku? Odpoveď je jednozančná. Cestovanie s ratolesťami, nie je žiadna veda, všetko je len o postoji. A naše známe maminy sú toho dôkazom. Pozrite sa ako si spoločné chvíle s drobcami užívajú od malička.

Pokiaľ patríte medzi milovníčky cestovania, no s príchodom nového človiečika do rodiny, tak trochu váhate, či to drobec zvládne, prestaňte pochybovať. Viete ako sa to hovorí, stačí ak budete pekne žiť a dieťa sa pridá. Rovnako je to aj v prípade cestovania. Takže ak vy sama patríte medzi dobrodružné povahy, verte, že  dieťa to hravo zvládne s vami tiež. A naše krásne, známe mamy to vedia. Všetky sa riadia jednou dôležitou vecou. Deti treba do všetkého zapájať. A vidieť, že im to funguje skvele. Veď posúďte sami.

Mohlo by vás zaujímať: Raňajkové menu podľa Ivany Gáborík: Prezradila, čo jej ráno naštartuje metabolizmus a udržiava vo forme

Lucia Sládečková

Lucia Sládečková alias Lucid je naša najznámejšia makeup artistka. Miluje svoju dcérku Lýdiu, na ktorú nedá dopustiť a rovnako aj cestovanie. Dievčatá si spoločné chvíle v Dubaji vychutnávali skutočne naplno. Lucia je inšpiratívna žena, ktorá si život užíva plnými dúškami, avšak s pokorou a snaží sa to učiť aj svoju dcérku. 

Martina Valková

Štýlová mamička Martina Krnáč Valková, ktorá patrí medzi naše najúspešnejšie topmodelky, si momentálne užíva život dvojnásobnej mamy absolútne naplno. Dcérka Juliana a synček Jonatán sú jej najväčším šťastím. Martina, ktorá celý život precestovala najmä pracovne, sa tejto svoje záľuby nevzdáva ani s detičkami. A treba uznať, že slnečné austrálske pobrežie si všetci užívali.  

Baša Števulová

Naša úspešná snowbordistka Baša Števulová, ktorá si tiež momentálne vychutnáva najkrajšiu úlohu ženy, sa už čoskoro stane dvojnásobnou maminou. Táto žena je dobrodruhom telom aj dušou. Navyše svoje sny sa vždy snaží premeniť na realitu a aj preto ju obdivujeme. Mimochodom, Baša cestuje s malým Tobiášom od malička a chlapček je maminin a aj ockov veľký ”parťák”. Len nedávno sa vrátili zo Srí Lanky, ktorá Baši prirástla k srdcu

Barbara Jagušák

Materské povinnosti si plní aj mladšia dcéra Aleny a Jozefa Heribanovcov, Barbara Jagušák. S dcérkou Izabelkou tvoria skvelú dvojku. Naposledy boli pozrieť Barbarinu sestru Tamaru v Portugalsku a oba dievčatá sa rozhodne nenudili. Skutočne platí, spokojná mama=spokojné dieťa. 

Tamara Šimončíková Heribanová

Naša obľúbená spisovateľka Tamara Šimončíková Heribanová žije s manželom a dcérkou Emilkou v Portugalsku. Priviedli ich tam pracovné povinnosti a fakt, že pre rodinu to bolo najlepšie riešenie, aby spolu trávili čo najviac času. Malá Emilka teda rozhodne so zmenou prostredia a cestovaním nemá ani najmenší problém. 

Romana Škamlová

Viete, kto je najlepší cestovateľký ”parťák” modelky Romany Škamlovej? Dcérka Sárka. Mame robí spoločnosť od malička a vidieť, že si to naozaj vychutnáva. Vyzerá spokojne a šťastne. A dlhé lety jej nerobia žiaden problém. Táto fotka napríklad vznikla na Bali. Ako vidíte aj s deťmi sa dá cestovať. Aj do vzdialenejších destinácií. 

Prečítajte si: Najsexi mamy slovenského šoubiznisu: Pri pohľade na nich je vek len číslo a verili by ste, že už majú takéto veľké deti?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus