Presunúť na hlavný obsah

Sestry Sloveniek, o ktorých ste (ne)vedeli: Jasmina Alagič je už tetou, sestra Lucie Barmošovej je známa tvár

Feminity

Vedia o sebe takmer všetko, sú tu jedna pre druhú v najkrajších aj najťažších momentoch. Mať skvelú sestru, je jednoducho dar. A tieto dvojice to veľmi dobre vedia.

ňNie je nad to mať spriaznenú dušu. A tieto Slovenky ju našli rovno doma. Pozrite sa ako vyzerajú krásne sestry obľúbených známych tvári.  

Prečítajte si tiež: Jednoznačne najsexi vymakané telo: Uhádnete, ktorej známej Slovenke patrí a kto ďalší za ňou nezaostáva?

Jasmína Alagič a Alexandra

Sympatická moderátorka Jasmína Alagič má o päť rokov staršiu sestru Alexandru. Dievčatá spolu skvele vychádzajú a majú jedna k druhej naozaj blízko. ”Mať sestru je najväčší dar, najlepšia kamoška, najúprimnejšie druhé ja, vďaka ktorému nikdy nikdy NIKDY (ani keby si na chvíľku chcela) nebudeš sama,” vyznala sa na sociálnej sieti. Vidieť, že Jasmína nedá na Alexandru dopustiť. Tá je už čerstvou mamičkou a rovnaká úloha, čochvíľa čaká aj Jasmínu. Sme si isté, že táto životná etapa, zomkne dievčatá ešte viac ako doposiaľ. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Patrícia

Krehká blondínka Veronika Cifrová Ostrihoňová tvorí so svojou mladšou sestrou Patríciou, ktorá je vyštudovaná psychologička, nerozlučnú dvojicu. Hoci, keď boli mladšie, nebolo to vždy medzi nimi idylické. Občas si ”skočili” do vlasov, presne tak ako to u súrodencov býva. No dnes si dievčatá výborne rozumejú a trávia spolu veľa času. Dokonca spolu aj často chodia na dovolenky. 

Mohlo by vás zaujímať: Neuveriteľné, čo dokáže zmena farby vlasov: Dcéra Ivany Christovej, Daniela prešla z úplne tmavej na blond

Karolína Chomisteková a Eliška

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková, patrí jednoznačne medzi najkrajšie ženy slovenského showbiznisu. Vedeli ste včak, že má rovnako očarujúcu sestru Elišku? Tej sa veľmi darí a známa je najmä v zahraničí. Vďaka svojmu blogu, kde pravidelne postuje vlastné módne kreácie, získala napríklad aj pozvanie na fashion week v New Yorku, či japonskom Tokiu. Tieto krásky sa v živote rozhodne nestratia.

Tamara Šimončíková Heribanová a Barbara

Štýlové sestry Heribanové, spája nepochybne láska k ich deťom a najmä móde. Obe majú jedinečný a svojský štýl, milujú dizajn, dobré jedlo a cestovanie. Hoci Tamara, žije momentálne v Portugalsku, snažia sa navštevovať tak často ako to len ide. Spoločné chvíle si užívajú aj s dcérkami Emilkou a Izabelkou.

Kvetka Horváthová a Lucia

Sesterské duo Kvetku a Lucia spája naozaj veľmi veľa. Obe sú úspešné moderátorky a rozhodne patria medzi medzi najatraktívnejšie tváre z obrazovky, hoci každá pracuje pre inú televíziu. Kvetka sa vo vlnách showbiznisu pohybuje o niečo dlhšie ako jej mladšia sestra. Preto ak bolo kedykoľvek treba, dávala jej rady aj v kariérnej oblasti. Nikdy medzi nimi nebola rivalita a vždy sú tu jedna pre druhú, keď treba. 

Romana Škamlová a Chantal

Mladšia sestra modelky Romany Škamlovej, Chantal toho v mladom veku dokázala naozaj veľmi veľa. Úspešne sa venuje tenisu, v ktorom je naozaj dobrá. A navyše, neuveriteľne skvele vyzerá. Sestry majú k sebe veľmi blízko a často ich vídať ako trávia voľný čas spoločne. 

Ktorá dvojica je Vám najsympatickejšia?

spolu hlasovalo 630 ľudí

- Najčítanejšie -