Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Andrey Verešovej skrýva v sebe multitalent: Toto rozkošné dievčatko sa veru nezdá

Slovenské celebrity

Modelka Andrea Verešová je mamou dvoch krásnych a talentovaných detí. Jej 11-ročná dcérka Vanessa vám však svojím talentom vyrazí dych.

Slovenská modelka Andrea Verešová kde sa objaví je stredobodom pozornosti. Nežná kráska nám však už niekoľkokrát dokázala, že nie je šikovná len na prehliadkovom móle, ale aj na svahu či pri iných aktivitách. K aktívnemu životného štýlu sa vždy snažila viesť aj svoje deti, Vanessku a o dva roky mladšieho Daniela.

Prečítajte si: Najsexi mamy slovenského šoubiznisu: Pri pohľade na nich je vek len číslo a verili by ste, že už majú takéto veľké deti?

Deti viedla odmalička k pohybu je to veľmi dôležité

O tom, že pohyb a aktívny prístup k životu je veľmi dôležitý vie aj samotná modelka. Obzvlášť v dnešnej dobe, keď deti vyrastajú v digitálnej ére a majú takmer od útleho detstva mobily či tablety ako hlavný druh zábavy. Vývoj techniky nezastavíme, no čo môžeme urobiť pre svoje deti je práve to, že ich budeme viesť k nejakej činnosti a práve šport je jedným z kľúčových faktorov. 

Počas školy sú deti vystavované stresu a množstvom povinností. Kompenzácia pohybom a vyplavenie endorfínov ich však dokáže urobiť šťastnejšími a aj výsledky sú potom v škole lepšie.
Andrea svoje deti vždy viedla k lyžovaniu na svahu, ale nielen to. Vanesska aj Daniel veľmi radi skúšajú nové dobrodružstvá, napríklad aj v lete vodné športy. Je krásne pozorovať ich, ako spolu „držia“ a spoločne sa zapájajú do rôznych aktivít a súťaží.

Vanessa odkryla svoju vášeň pre šport v plnej miere

Anjelska tvár, nevinný výraz, no v tele akčná duša. Tak by sa dala charakterizovať 11-ročná Vanessa, ktorá miluje šport. Korčuľovanie je pre ňu skôr relax, táto plavovláska dokáže toho oveľa viac. Na svoj Intagram natočila dokonca, ako robí salto dozadu, čo je na tak mladú slečnu skutočne obdivuhodné. Krásne držanie tela a disciplína ju doviedli ďaleko, bez driny to však nejde a dcéra Andrey Verešovej už zažila aj nepríjemný pád, ale to k športu jednoducho patrí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love it here...#jumb #fly #freedome

Príspevok, ktorý zdieľa Vanessa Verešová (@vanessasportgirl),

Mohlo by vás zaujímať: Raňajkové menu podľa Ivany Gáborík: Prezradila, čo jej ráno naštartuje metabolizmus a udržiava vo forme

Na odvahe jej to však neubralo, práve naopak. Vanessa je skvelou snoubordistkou, ktorá vyhráva jednu súťaž za druhou. V lete dosku vymení za wakeboard a jazdí na ňom ako skutočná profesionálka. Okrem toho so svojím bratom Danielom vyhrala aj atletické preteky a zdá sa, že akýkoľvek šport, do ktorého sa vrhne, ju baví, čím je skvelou motiváciou pre všetky deti, ale aj ich rodičov. Keď si však pozriete jej videá, zostanete v nemom úžase.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#frinstachallenge

Príspevok, ktorý zdieľa Vanessa Verešová (@vanessasportgirl),

Sme zvedaví, ako sa jej talent bude posúvať, no táto mladá slečna, zdá sa, má pred sebou sľubnú športovú kariéru. Klobúk dolu, čo poviete?

Prekvapila vás svojím talentom dcéra Andrey Verešovej, Vanesska?

spolu hlasovalo 207 ľudí

Áno
89
Nie
118

- Najčítanejšie -