Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najstabilnejších párov si po 17 rokoch povedal ÁNO: Pozrite sa na ten nádherný prsteň zblízka!

Slovenské celebrity

Moderátorka Soňa Skoncová sa dočkala po niekoľkých rokoch stabilného vzťahu žiadosti o ruku. Jej, dnes už snúbenec Robo, to vymyslel naozaj nádherne, veď posúďte sami.

Soňa Skoncová alebo „Sonička“ ako jej zvyknú mnohí fanúšikovia hovoriť, patrí medzi najobľúbenejšie tváre nášho šoubiznisu. Možno práve preto, že sa na nič nehrá, je uvoľnená a má zmysel pre humor. O tom, že práve humor je veľmi dôležitý svedčí aj fakt, že má po boku už neuveriteľných 17 rokov partnera Roba, ktorý jej svojimi vtipnými hláškami a situáciami robí doslova radosť. Ten sa však odvážil na romantické gesto v podobe žiadosti o ruku, ktorá obletela celý Instagram.

Prečítajte si: Raňajkové menu podľa Ivany Gáborík: Prezradila, čo jej ráno naštartuje metabolizmus a udržiava vo forme

Keď sa dvojica vydala do L.A., ktoré navštevujú pravidelne, keďže to je ich srdcovka, málokto mohol predpokladať, čo sa tam udeje. Sama Soňa ani len netušila, čo má za ľubom jej priateľ a svoje nadšenie krátko „po tom“ neskrývala: „Požiadal ma o ruku na mieste ktoré pre nás oboch veľa znamená ,na mieste kde sa pozorujú hviezdy pretože tá jeho najväčšia hviezda som ja. Poviem vám nikdy sme netúžili po svadbe , pretože je nám spolu tak dobre už veľa rokov a pre nás sa v podstate nič nemení pretože my “svadbu” žijeme úžasných 17 rokov.“

Robo má skvelý vkus a odhad, aký prsteň poteší

Výber zásnubného prsteňa je pre mnohých mužov doslova skúškou a málokto si trúfne sám od seba na tento krok. Zdá sa však, že Robo svoju polovičku za tých 17 rokov pozná a vybral nádherný prsteň od Tiffanyho. Detail prsteňa hovorí za všetko.

Mohlo by vás zaujímať: Najromantickejší záber a šaty Barbory Krajčírovej: Deň pred svadbou vyzerala po boku svojho muža nádherne

Zamilovanej dvojici blahoželáme a sme si istí, že prsteň bude dokonale zdobiť ľavý prstenník známej moderátorky. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus