Presunúť na hlavný obsah

Láska bez ohľadu na vek: Marek Fašiang má o 13 rokov mladšiu a kto má vo vzťahu najväčší rozdiel 18 rokov?

Feminity

Často mnohí z nás riešia, aký je ideálny vekový rozdiel medzi partnermi. A vraj, ak je o niečo väčší, nemôže to fungovať. Omyl. Práve naopak. A tieto šťastné dvojice sú toho jasným dôkazom.

Vek je len číslo. A nie je to len obyčajná fráza. Skutočne vo vzťahu dvoch ľudí, ktorí sa ľúbia nezohráva vôbec žiadnu úlohu. A rozhodne tiež nezáleží na tom, či je starší muž alebo žena. Naše známe tváre sú toho jasným dôkazom. Napriek tomu, že medzi týmito dvojicami nie je tabuľkový vekový rozdiel, sú spolu šťastné a žiaria spokojnosťou. 

Celeste Buckingham a Aleš Mlátilík - rozdiel 18 rokov

Obľúbená speváčka Celeste Buckingham prežíva harmonický vzťah so sympatickým českým podnikateľom Alešom Mlátilíkom. Dvojici sa pomerne dlho darilo svoju lásku tajiť, no dnes už nič nepopierajú. Aj napriek tomu, že je medzi nimi osemnásť ročný vekový rozdiel obaja cítia, že to nič neznamená. Ich zamilovanosť je vidno na prvý pohľad a jeden na druhého nedajú dopustiť. Zdá sa, že speváčka konečne našla pravú lásku.

Marek Fašiang a Tereza Bíziková - rozdiel 13 rokov

Herec Marek Fašiang, ktorý si popularitu získal najmä vďaka seriálu Oteckovia, je sexsymbolom mnohých žien. No tie už nemajú šancu. Sympatický herec, je totiž až po uši zaľúbený do mladučkej modelky Terezy Bízikovej. Dvojica sa snaží napriek množstvu pracovných povinností a vyťaženosti, tráviť čo najviac času spolu. Majú za sebou niekoľko spoločných dovoleniek a výletov. A je evidentné, že spoločný čas si vychutnávajú naplno. 

Jasmína Alagič a Patrik Vrbovský - rozdiel 13 rokov

Vzťah moderátorky Jasmíny Alagič a Patrika Vrbovského bol od začiatku veľmi vášnivý a impulzívny. No treba uznať, že sa našli. Momentálne sa nevedia dočkať bábätka, ktoré nosí Jasmína pod srdcom. Obaja si užívajú život plnými dúškami a strážia si svoje šťastie. Navyše z každej fotografie cítiť, že puto medzi nimi je veľmi veľké. 

Nela Pocisková a Filip Tůma - rozdiel 13 rokov

Krásna herečka Nela Pocisková a sympatický herec Filip Tůma patria určite k najstabilnejším párom slovenského showbiznisu. Rozumejú si nielen v súkromí, ale majú k sebe blízko aj v pracovnej oblasti. Spoločne vychovávajú dcérku a syna. Napriek väčšiemu vekovému rozdielu sú prototypom dokonalej rodiny.

Neprehliadnite: VIDEO: Tanečnica s najsexi nohami Natália Glosíková: Prezradila nám, čo ju viedlo k veľkej životnej zmene

Adela Vinczeová a Viktor Vincze - rozdiel 10 rokov

Odkedy sa naša najpopulárnejšia moderátorka Adela vydala za svojho dnes už manžela Viktora, vyzerá najspokojnejšie za celú éru, čo ju sledujeme. Títo dvaja sa jednoducho našli. Hoci je plavovláska od svojho manžela o desať rokov staršia, nič to neznamená. Obľúbená dvojica si skvele rozumie a spája ich množstvo záujmov aj pracovných povinností.

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Cifra - rozdiel 9 rokov

Moderátora Mateja Sajfu Cifru a jeho krásnu manželku, redaktorku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú, spojila náhoda. Aj keď na prvýkrát, čo ju Matej oslovil, neuspel, dobýjanie napokon prinieslo ovocie. A deväť ročný vekový rozdiel medzi nimi, je naozaj najmenej. Dnes sú nielen spokojnými manželmi, ale obaja sa pripravujú na tú najkrajšiu úlohu v živote, stanú sa totiž rodičmi. 

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka rozdiel - 8 rokov

Speváčka Daniela Nízlová mnohých prekvapila, keď na sociálnej sieti oznámila, že tvorí pár s úspešným slovenským futbalovým reprezentantom Stanislavom Lobotkom. Vyzerá to, že od kamarátstva je len malý krôčik k láske. A táto dvojica je toho dôkazom.

Ktorá dvojica je Vám najsympatickejšia?

spolu hlasovalo 1133 ľudí

- Najčítanejšie -