Presunúť na hlavný obsah

Dostaňte sa pred letom do formy: Osvojte si tipy krásnej Ivany Gáborík a zistite, čo jej pomáha najviac

Feminity

Tanečnica a podnikateľka Ivana Gáborík rozdáva pozitívnu energiu všade, kde sa objaví. Navyše, vždy vyzerá úžasne a jej tip-top postavičku jej mnohé závidíme. Viete, aké je tajomstvo tejto plavovlásky?

Sympatická tanečnica Ivana Gáborík je štýlová a a jednoznačne patrí k ženám s najkrajším telom v našom showbiznise. Má postavičku, ktorú jej môžeme len a len závidieť. Nič však v živote nie je zadarmo a krásna Ivana si je toho úplne vedomá. No a o svoje telo naozaj príkladne stará. Záleží jej na dobrom jedálničku aj pohybových aktivitách. 

Neprehliadnite: VIDEO: Moderátorka Emma Tekelyová vníma módu ako sebavyjadrenie: Túto zásadu považuje za najdôležitejšiu

Tomuto sa radšej vyhnite

Práve preto jej odporúčanie, ak chcete byť v lete naozaj očarujúca a mať perfektné krivky je jasné. Ona sama totiž nie je zástankyňou nejakých rýchlych detoxov. Tie dokonca neodporúča, nakoľko efekt je síce pri nich rýchly, no nie je dlhodobý. ”Skúšala som ich niekoľko, lebo som chcela vedieť, ako sa budem po nich cítiť. Rôzne zeleninové, ovocné džúsy...atď. Ale keďže na detox sama neverím a necítila som sa po ňom ani výrazne lepšie, nebudem ho  odporúčať."

Zdravý životný štýl dokáže zázraky

Ak sa pýtate ako sa teda môžeme dopracovať k skvelej figúre, Ivana v tom má úplne jasno. Nečakajte zázraky na počkanie. Chce to disciplínu, drinu a sebazaprenie. Teda pokiaľ vám ide o to, aby ste sa vo svojom tele cítili skvele 365 dní v roku a nielen osem týždňov”Snažím sa jesť zdravo celoročne, ale ak si telo vypýta pauzu, nemám problém mu ju dopriať. A to sa týka aj cvičenia. Ale všeobecne sa cítim lepšie a mám viac energie pri zdravom životnom štýle”. Ivana miluje beh a veľa času trávia s manželom v prírode. Teda pokiaľ im to pracovné povinnosti dovolia. Samozrejme nezabúda ani na bežný denný workout. Pretože dobre vie, že len kombinácia pohybu a dobrého jedálnička vám zapezpečí krásnu postavičku.

Prečítajte si tiež: Topmodelka Michaela Kocianová dokázala zastaviť čas: Máme dôkaz, že jej postava sa rokmi nezmenila

Práve vďaka týmto veciam sa jej darí udržiavať vo forme. Dbá na kvalitnú a vyváženú stravu. Nedá dopustiť na dobré raňajky, ktoré sú skutočne základom dňa a naštartujú vám metabolizmus.

Tip na raňajky od Ivany Gáborík

  • avokádo 
  • toast
  • reďkovka
  • flaxseed oil
  • citrónová šťava
  • soľ

​​

Pokojne si ráno doprajte aj cappuccino. Počas dňa sa už kofeínu najmä v letných mesiacoch vyhýbajte, nakoľko zadrživa vodu v tele. No a keď si pred takýmito skvelými raňajkami aj zabeháte, nemôžete pre svoje telo urobiť viac. Je to najlepší začiatok dňa a uvidíte, že časom budú vaše krivky naozaj oveľa príťažlivejšie. 

- Najčítanejšie -