Presunúť na hlavný obsah

Topmodelka Michaela Kocianová dokázala zastaviť čas: Máme dôkaz, že jej postava sa rokmi nezmenila

Slovenské celebrity

K modelke Michaele Kocianovej dokonalá postava doslova patrí. Krásnu modelku sme snáď inak, ako vo forme ani nevideli. O tom, že tomu tak je už dlhé roky svedčí aj táto fotografia.

Jedna z najúspešnejších slovenských modeliek Michaela Kocianová je nielen módnou inšpiráciou, ale i inšpiráciou v oblasti životného štýlu. Jej štíhle nohy a dokonale vyrysované brucho by chcela nejedna z nás. Ona sama priznáva, že nič nie je zadarmo a vysnívanú postavu získate len poctivou drinou. 

Neprehliadnite: Slovenky jednoducho milujú denim: Sexi Klementína Tomrecaj, Dara Rolins nedá dopustiť na tento kúsok

Back in time

Modelka z Elite Bratislava, ktorá je zároveň ambasádorkou prestížnej súťaže Schwarzkopf Elte Model Look 2019 je na sociálnych sieťach mimoriadne aktívna a práve ich prostredníctvom otvára fanúšikom dvere do svojho pracovného života i svojho súkromia. Na Instagrame si nedávno nostalgicky zaspomínala na radostné obdobie jej detstva, pričom do popisu jej príspevku pridala želanie toho, aby sa mohla vrátiť späť v čase. Kto z nás by si tiež detstvo rád nezopakoval, však?!

Pri pohľade na fotografiu si nemožno nevšimnúť jeden do očí bijúci fakt. Michaela Kocianová zrejme objavila spôsob, akým zastaviť čas. Modelke sa podarilo to, o čom snívajú mnohé z nás, a to zachovať si postavu z bezstarostných čias, v ktorých pohyb nebol len povinnosťou a žiadne jedlo tabu. Roky v prípade krásnej modleky akoby strácali na váhe, ba priam skôr naopak. Z roka na rok jej postava vyzerá stále lepšie. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Kráska Simona Leskovská má k hokeju najbližšie: Prezradila, pre ktorých hokejistov sa oplatí pozerať šampionát

Ako to len robí?!

Modelka Michaela Kociánová nedá dopustiť na pokojné rána, ktoré v jej prípade zahŕňajú meditáciu. Za najdôležitejšiu radu, ktorú modelka Michaela Kocianová dostala v súvislosti s udržavaním postavy, považuje tú, že polovicu svojej postavy si človek tvorí v kuchyni. „Môj jedálniček je veľmi jednoduchý. Ľahké obedy, veľa rýb a zeleniny. Takisto milujem smooties a môj tanier je vždy veľmi farebný. Na raňajky je to zväčša granola so sójovým jogurtom, alebo avokádo a toast. Obed podľa toho, na čo mám chuť a veľmi obľubujem sushi. Na večeru sa držím ľahších jedál, takže väčšinou zvolím opäť šalát alebo rôzne druhy rýb,” popísala v dávnejšom rozhovore pre Feminity modelka.  

No pain no gain

K práci vrcholovej modelky jednoznačne patrí neustále cestovanie, ktoré je možné niekedy len ťažko skĺbiť s pravidelným civčením. V každom z miest, kde sa Michaela pracovne zdržiava má obľúbených trénerov či konkrétnu športovú aktivitu, ktorej sa venuje. Výhovorky krásna modelka nepozná. 

- Najčítanejšie -