Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Kráska Simona Leskovská má k hokeju najbližšie: Prezradila, pre ktorých hokejistov sa oplatí pozerať šampionát

Slovenské celebrity

Sympatickej Simone Leskovskej sa podarilo to, o čom snívajú mnohí. Jej hobby sa stalo jej prácou. Pozíciou moderátorky hokejovej Tipsport ligy si totiž plní svoj sen. Ako odborníčka na hokejové prostredie nám prezradila, pre ktorých hokejových sympaťákov sa oplatí sledovať hokej aj nám, dámy.

Krásna moderátorka a finalistka súťaže Miss z roku 2015 sa v hokejovom prostredí pohybuje už od roku 2017, kedy sa stala moderátorskou posilou Tipsport Ligy. Jej láska k hokeju, resp. športu všeobecne sa však zrodila ešte skôr. „Moja láska k hokeju sa zrodila na vysokej škole, bolo to asi pred piatimi rokmi, keď som začala pracovať ako redaktorka pre vysokoškolský klub Paneuropa Kings. Musím sa priznať, že predtým som bola viac fanúšíčka futbalu. Neviem prečo, ale vždy som inklinovala k mužským športom. Vždy ma to bavilo a vždy to pre mňa bola taká výzva, keďže hlavne my Slováci na to nie sme zvyknutí, že žena pracuje v mužskom športe, najmä teda v hokeji,” hovorí Simona Leskovská.

Neprehliadnite: Nemé tváre, ktoré si získali srdcia Sloveniek: Týchto miláčikov majú doma Soňa Skoncová, Veronika Cifrová a ďalšie

Feminity TV: Moderátorka Simona Leskovská prezradila, pre ktorých hokejistov sa oplatí sledovať šampionát

V tej najlepšej spoločnosti

Majstrovstvá sveta v hokeji, ktoré sa tento rok odohrávajú na Slovensku, prilákajú vždy veľké množstvo (predovšetkým) mužských fanúšikov milujúcich šport. Oko ženského publika zase potešia fešáci, ktorí sa pod hokejovými prilbami skrývajú. Simona Leskovská prináša nielen aktuálne informácie o hokejových zápasoch, no má možnosť hráčov i osobne vyspovedať. „Mala som česť robiť rozhovory s tými najväčšími slovenskými osobnosťami. Paradoxom je, že čím je človek úspešnejší, tým je pokornejší.”

Prečítajte si tiež: Trend, ktorý dostal aj slovenské módne maniačky: Všimnete si, čo majú tieto krásky spoločné?

Šampionát nevynechajte

V hokejových kruhoch sa pohybuje nejaký ten piatok a je tak jasné, že prehľad o hokeji i hokejistoch má výborný. „Naše fanúšičky si prídu na svoje, keď sa zapozerajú na švajčiarsky tím, tam nájdeme množstvo fešákov, ale špeciálne kapitán Patrich Fischer, ten je podľa mňa veľký fešák. Taliani a Francúzi nevynikajú tento šampionát hokejovým umením, ale sú takisto veľkí fešáci. A určite samozrejme naši slovenskí hráči. Milé dámy, určite sa oplatí sledovať šampionát, ak aj nefandíte skvelému hokeju, tak určite kvôli chalanom,” odporúča Simona Leskovská.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus