Presunúť na hlavný obsah

Nemé tváre, ktoré si získali srdcia Sloveniek: Týchto miláčikov majú doma Soňa Skoncová, Veronika Cifrová a ďalšie

Slovenské celebrity

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. V týchto chlpatých stvoreniach svojich najlepších priateľov našli aj známe Slovenky, ktoré na svojich štvornohých miláčikov skrátka nedajú dopustiť.

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová je známa tým, že miluje psy. „Pes je nádherný, milujúci, zábavný a verný tvor,“ opísala kedysi na svojom blogu najlepšieho priateľa človeka. Sympatickej moderátorke robí radosť jej fenka matézskeho teriéra. Lola s ňou dokonca absolvovala niekoľko modelingových fotení. O tom, že brunetke nie je osud psíkov ľahostajný svedčí aj fakt, že spolupracuje s občianskym združením Pes v núdzi. 

Neprehliadnite: Trend, ktorý dostal aj slovenské módne maniačky: Všimnete si, čo majú tieto krásky spoločné?

Dominika Navara Cibulková

Medzi milovníčky zvierat rozhodne patrí aj tenistka Dominika Navara Cibulková. Tá ma doma nie jedného, ale hneď dvoch roztomilých yorkshirských teriérov - Woodyho a Miu. Manželia Navarovci sa o psíkov príkladne starajú. Napokon, veď sú členmi ich rodiny, a to k tomu patrí.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Anglického buldoga Molly si moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová a jej manžel Matej "Sajfa" Cifra adoptovali ešte v roku 2014 a vraj to bola láska na prvý pohľad. Fenka Molly kráča v šľapajach svojich slávnych “rodičov” a dnes má už aj ona svoj vlastný instagramový účet.

Jasmina Alagič

Moderátorka Jasmina Alagič a jej (zatiaľ stále) snúbenec Patrik “Rytmus” Vrbovský si pred časom tiež zaobstarali štvornohého miláčika. Ich domácnosť sa rozrástla o kráľovského pudla menom Daphne. „Dnes nám začína ďalšia nová kapitola v živote s touto mojou vysnívanou Daphne,“ tešila sa roztomillému psíkovi moderátorka, ktorá si prechádzky so svojim psíkom nevie vynachváliť. 

Prečítajte si tiež: Slovenky, ktoré stoja po boku známych hokejistov: Týmto kráskam podľahli a získali si ich srdcia!

Katarína Knechtová

Čaru nemej tváre neodolala ani speváčka Katarína Knechtová, ktorá si koncom minulého roka zaobstarala fenku francúzskeho buldočka, ktorá dostala meno Karolina. Buldočky sú údajne veľmi spoločenské psy, ktoré milujú blízkosť ľudí a sú skromné pokiaľ ide o ich životný priestor. Karolina sa od svojej paničky nepohne ani na krok a spoločnosť jej robí aj na koncertoch.

Tip od nás: Ak aj vy túžite po vlastnom zvieracom miláčikovi a zároveň chcete pomôcť, určite sa choďte v sobotu 18. mája pozrieť do bratislavského Auparku na charitatívne podujatie „Nájdite sa... so zvieratkom z útulku“.

Pricestujú sem opustené zvieratá z deviatich útulkov z celého Slovenska. Zástupcovia útulkov budú počas celého dňa predstavovať ich príbehy a záujemcom o adopciu poradia a pomôžu s výberom vhodného zvieratka. V rámci sprievodného programu adopčného podujatia vystúpia Dominika Mirgová, Matěj Vávra, Tomy Kotty, Veronika Strapková a Martin Kráľ a Kristina Tran.
Nájdite sa so svojim zvieratkom

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus