Presunúť na hlavný obsah

V spoločnosti vždy bodujú svojimi outfitmi: Ako však vyzerajú a čo nosia najkrajšie Slovenky v civile?

Slovenské celebrity

Pravidelne sa objavujú na spoločenských udalostiach, na ktorých vždy vyzerajú dokonalo. Ich vycibrený cit pre módu z nich robí stredobod pozornosti všetkých prítomných. Aké sú však v súkromí? Ostávajú verné svojmu neprehliadnuteľnému štýlu alebo si vo svojom “off-duty” štýle dovolia trochu ležérnosti?

Tieto dámy netreba nikomu predstavovať. Nespája ich totiž len štýl, s ktorým by sa nestratili ani vo svete, ale tiež súťaž krásy, ktorá im priniesla titul kráľovnej. Napriek tomu, že sú zvyknuté na pozornosť, v súkromí žijú celkom bežný život. Ako vyzerajú známe krásky “v civile”?

Neprehliadnite: Najočakávanejšia svadba tohto roka: Z Jasminy Alagič bude krásna nevesta a na tomto mieste si sľúbia vernosť

Andrea Verešová

Modelka a mama Andrea Verešová sa titulom kráľovnej krásy pýšila ešte v roku 1999. Napriek tomu, že od jej víťazstva už uplynul nejaký ten piatok, misske z krásy neubudlo. Zmysel pre módu a vkus za každých okolností k nej neodmysliteľne patrí. 

Karolína Chromisteková

Miss Slovensko 2013 a súčasná riaditeľka súťaže Miss Slovensko vyzerá výborne vždy. To je fakt, ktorý sa nemení bez ohľadu na príležitosť. Ohúri aj víkendovou ležérnosťou.

Barbora Franeková

Uplynulo už 10 rokov od toho, čo získala titul Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková. Barbora zasvätila svoj život móde. Tá nie je len jej prácou, ale aj živobytím. Jej minimalistický, no signifikantný štýl to dokazuje.

Prečítajte si tiež: Fashion Film Festival Bratislava: Zuzana Kanisová so stylingom svetovej úrovne, Mária Čírová ako magnet pre oči

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko a víťazka korunky z roku 2006 Magdaléna Šebestová v sebe kráľovnú krásy nezaprie. Dnes je mamou malej Niny a v súkromí uprednostňuje skôr ležérne outfity. Magdaléna má na módu jednoducho bunky. Rovnako štýlovo pôsobí v šatách z dielne Isabel Marant ako aj v moderných cyklošortkách.

Veronika Vágnerová

Magdalénu Šebestovú vystriedala na tróne kráľovnej krásy o rok neskôr Veronika Vágnerová. Veronika evidentne zistila, čo jej pristane najviac a nám nezostáva nič iné, len súhlasiť. Pánsky chic jej jednoznačne sedí! V sakách ju možno vidieť tak v spoločnosti i v súkromí.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus