Presunúť na hlavný obsah

Beauty procedúry Sloveniek: Soňa Skoncová vie, ako uvoľniť usadený tuk, Twiinska má tip na hladké nohy

Slovenské celebrity

Každá z nás chce byť krásna a samy dobre viete, aké to je urobiť si beauty deň len pre seba. Pozreli sme sa na to, aké procedúry vyskúšali známe Slovenky a tieto z nich nás zaujali najviac.

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová patrí medzi najvýraznejšie tváre. Zdravý životný štýl je pre ňu dôležitý a keďže je neustále na očiach a pred kamerami, jej pleť a telo dostávajú zabrať, a preto rada si dopraje beauty starostlivosť. „Dopriala som si LPG ošetrenie, na ktoré sa ma mnohé z vás pýtate. LPG technika je určená k ošetreniu patologických zmien tkaniva. Je jedinou technikou, pri ktorej je možné uvoľniť tuk usadený pod vrstvou pokožky, ktorý nejde odstrániť ani diétou, cvičením či liposukciou.“ Okrem toho absolvovala laserovú epiláciu podpazušia, ktorá je podľa nej najlepšia vec, akú si kedy mohla dopriať. Moderátorka nezabúda ani na svoju pleť a vďaka Hydrafacial procedúre sa zbavuje čiernych bodiek a pleť patrične vypne.

Prečítajte si: VIDEO: Dara Rolins si svoju skvelú postavu udržiava roky: Prezradila, ktoré jedlo v jej jedálničku nesmie chýbať

Tatiana Žideková

Influencerka Tatiana Žideková si užíva posledné mesiace tehotenstva a pod srdcom nosí budúceho potomka. Ako sama prezradila, má to byť dievčatko a musíme povedať, že toto krehké žieňa počas tehotenstva žiari viac a viac. Tatiana sa dostala do povedomia práve vďaka aktívnemu prístupu k športu. Ten je pre ňu neoddeliteľnou súčasťou života a rovnako tak zdravá životospráva.  Ako môžete vidieť na jej Instagrame, cvičí stále a je skvelou inšpiráciou pre budúce mamičky, nakoľko motivuje ženy hýbať sa, avšak všetkého s mierou.
Blondínka sa o seba stará a nedávno si dopriala napustenú vaňu. Maličkosť, ktorá vám urobí krajší deň, verte nám. Po takomto relaxe je pokožka hebkejšia, uvoľnenejšia a cítite sa ako znovuzrodená.

Lucia Slaninková

Bývalá misska Lucia Slaninková si dopriala relax v jednom z najobľúbenejších wellness v obklopení prírody. Práve toto spojenie je vynikajúce na uvoľnenie tela a mysle a preto sa stáva čoraz obľúbenejšie. 
Lucia má krásnu postavu, za ktorú môže vďačiť genetike, avšak čo sa týka beauty procedúr, rada si oddýchne v príjemnom prostredí. Na svojom Instagrame dokonca testuje rôzne beauty novinky a ako influencerka je pre mnohé dievčatá zaujímavá práve vďaka črtám tváre a štíhlej figúre. Mimochdom, ak sa rozhodnete ísť na wellness, určite neobíďte bazén. Práve plávanie dokáže s postavou divy pred letom a stačí vám dať si pár dĺžok a ihneď pocítite, ako sa vám spevňuje brucho a ramená. Je to aktivita, ktorá rovnomerne formuje postavu.

Veronika Nízlová

Speváčka Veronika Nízlová si rada užíva leto a v plavkách strávi naozaj veľa času. So svojou sestrou tiež rady skúšajú beauty novinky a na svojom vzhľade si dávajú záležať. V rámci vystúpení totiž robia šou, kde vzhľad je dôležitý. Nedávno objavila vychytávku, ktorá jej z pohodlia domova zabezpečí krásne hladké nohy. Vďaka štyrom inteligentným nástavcom na rôzne časti tela tak dosiahne hladké nohy bez chĺpkov, čo ocení každá z nás. Je úžasné, že súčasná doba ponúka množstvo pokrokových noviniek, ktoré uľahčujú náš každodenný život a starostlivosť o telo. Žena, ktorá je so sebou spokojná zvonka je spokojná aj zvnútra, nezabúdajte. Odrazí sa to na vašom sebavedomí.

Anna Amenová

Miss Universe SR 2010 Anna Amenová má tip top postavu a vyzerá naozaj výborne. Vyskúšala  revolučnú novinku Emsculpt, ktorá sľubuje 6-pack. Tento prístroj sľubuje vyrysované tehličky na bruchu, vďaka čomu môžete svoj vzhľad posunúť ešte o level vyššie. Táto novinka buduje svalstvo  spolu s lipolýzou – odbúravanie tuku v tukových bunkách. Tento prístroj používa vysokovýkonnú fokusovanú elektromagnetickú energiu, ktorá pôsobí viac ako 20 000 kontrakcií v priebehu 30 minút.  Supermaximálne kontrakcie sa nikdy nedajú dosiahnuť normálnym svalovým cvičením. Znie to lákavo, čo poviete?

Neprehliadnite: VIDEO: Najsexi učiteľka angličtiny: Slovenka Denisa učí deti jazyky a plní si sny tak, že cestuje po celom svete

- Najčítanejšie -