Presunúť na hlavný obsah

Styling, v ktorom vyzerá Adela Banášová najlepšie: Ak chcete pôsobiť ako dáma, všimnite si tento detail

Slovenské celebrity

Moderátorka Adela Banášová patrí na televíznych obrazovkách bez pochýb medzi najlepšie oblečené ženy. Všimnite si na nasledovných lookoch detail, ktorý z nej vykúzlil elegantnú dámu.

Jedna z najlepších moderátoriek česko-slovenskej scény Adela Banášová vždy disponovala perfektnou figúrou. Na modelingovú dráhu sa ju nepodarilo nahovoriť, no so svojimi dlhými nohami si môže dovoliť obliecť modely, ktoré jej prednosti nádherne vyzdvihnú. 

Prečítajte si: VIDEO: Róby z OTO 2019: Michaela Kocianová ako diva večera, Adela Vinczeová sa výberom outfitu odlíšila od prítomných dám

Zverila sa do rúk profesionálnej stylistky

Dôležitá, ale nie vždy samozrejmá vec. Adela je už niekoľko rokov verná svojej stylistke Zuzane Kanisovej. Zveriť sa pritom do rúk stylistov nie je vždy pri osobnostiach zárukou. Zuzana pôsobí na módnej scéne niekoľko rokov a má bohaté skúsenosti s obliekaním do spoločnosti a aj na televíznu obrazovku. Práve v tom je značný rozdiel.

Adele vyberá a prispôsobuje oblečenie vychádzajúc z jej silnej osobnosti. Spolupracuje pritom so slovenskými etablovanými návrhármi, najčastejšie je to Fero Mikloško, Michaela Ľuptáková, ale aj mnohí ďalší. 

Topánky ako comeback  90. rokov sú kľúčovým trendom

Sandáliky, ktoré budú tento rok najväčším hitom sú označované ako „Bare Leather Sandals“. Adela má na sebe jednoduchšiu verziu. Pásikavé sandáliky sú najjemnejšie v hre a symbolizujú návrat 90. rokov. Ako môžete vidieť na Adele, s celkovým stylingom dokáže tento doplnok skutočne zázraky a zo ženy vyčarujú divu večera. 

Neprehliadnite: Miss Slovensko 2019: Magda Šebestová ohúrila po 13 rokoch od víťazstva, Alena Pallová v sexi kostýmčeku

- Najčítanejšie -