Najočakávanejšia svadba tohto roka: Z Jasminy Alagič bude krásna nevesta a na tomto mieste si sľúbia vernosť

Po mnohých dohadoch týkajúcich sa svadby, ktorá v slovenskom showbiznise momentálne rezonuje úplne najviac, vyšla s pravdou von práve nastávajúce nevesta, ktorá odtajnila miesto, kde sa stanú manželmi. Zamilovaná dvojica si na výbere dala rozhodne záležať!

Moderátorka Jasmina Alagic nosí pod srdcom syna

Moderátorka Jasmina Alagic nosí pod srdcom syna

Zdroj: instagram.com/rytmusking

Prišlo to rýchlo a nečakane. Po 8 mesiacoch intenzívneho vzťahu oznámili moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik “Rytmus” Vrbovský svoje zásnuby. Krátko na to nasledovala ďalšia nečakaná správa o príchode potomka. Záujem o túto temperamentnú dvojicu neutíchol a dnes žijú prípravami na svoj svadobný deň. 

Neprehliadnite: Fashion Film Festival Bratislava: Zuzana Kanisová so stylingom svetovej úrovne, Mária Čírová ako magnet pre oči

Tu si sľúbia vernosť

Lásku a vernosť si zaľúbemci sľúbia v priestoroch renesančného zámku Šimák v Pezinku, ktorý je obklopený krásnym parkom. V zámku v súčasnej dobe prebieha rozsiahla rekonštrukcia, aby bolo všetko do termínu svadby pripravené. Moderátorka a raper budú totiž prvým párom, ktorý na tomto čarovnom mieste uzavrie manželstvo. Túto informáciu, ako prvá priniesla nastávajúca nevesta, ktorá sa o radostnú novinku podelila na svojom instagramovom účte. ,,Až úplná náhoda nás zaviedla na úžasné miesto, ktoré sa ešte len dokončuje a my sme z neho doslova odpadli,” hovorí nadšene moderátorka.Následne sa fotkou pochválil aj Patrik, ktorý je k svojim fanúšikom loiálny a zakladá si na tom, aby sa všetky dôležité informácie o jeho živote dozvedeli práve od neho. To, kde povie “áno” svojej nastávajúcej manželke, takou informáciou rozhodne je.

Svadobné prípravy sú v plnom prúde

Dvojica pôsobí od začiatku ich vzťahu mimoriadne zamilovane. Je zjavné, že ich vášnivé temperamenty sa našli! V prípade ich svadby teda možno očakávať riadny “bašavel”, plný dobrého jedla, hudby a tanca, čo v televíznej relácii naznačila aj krásna moderátorka. Je možné  predpokladať, že svadobné šaty budú pocházať práve z dielne módnej návrhrárky Jany Pištejovej, ktorú s nevestou spája kamarátstvo. 

Prečítajte si tiež: Destinácia, ktorá je hitom roka 2019: Soňa Skoncová si na nej zamilovala ľudí, Alena Pallová svojím stylingom splynula

Už v máji?

Zamilovaný pár čoskoro s láskou privíta svojho prvého potomka. Na synčeka sa dvojica mimoriadne teší. Rolu budúcich rodičov si zatiaľ majú možnosť vyskúšať na moderátorkinom synovcovi. Napriek tomu, že sú moderným párom, v tomto však zrejme chceli zachovať tradičnú postupnosť a svadbu stihnúť ešte pred jeho príchodom na svet. Svadba je už údajne na spadnutie a prípravy vrcholia, keďže “deň d” by mal prebehnúť koncom mája.

Foto:
instagram.com/rytmusking, instagram.com/jasmina_alagic
Zdroj:
mm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba