Presunúť na hlavný obsah

Najočakávanejšia svadba tohto roka: Z Jasminy Alagič bude krásna nevesta a na tomto mieste si sľúbia vernosť

Slovenské celebrity

Po mnohých dohadoch týkajúcich sa svadby, ktorá v slovenskom showbiznise momentálne rezonuje úplne najviac, vyšla s pravdou von práve nastávajúce nevesta, ktorá odtajnila miesto, kde sa stanú manželmi. Zamilovaná dvojica si na výbere dala rozhodne záležať!

Prišlo to rýchlo a nečakane. Po 8 mesiacoch intenzívneho vzťahu oznámili moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik “Rytmus” Vrbovský svoje zásnuby. Krátko na to nasledovala ďalšia nečakaná správa o príchode potomka. Záujem o túto temperamentnú dvojicu neutíchol a dnes žijú prípravami na svoj svadobný deň. 

Neprehliadnite: Fashion Film Festival Bratislava: Zuzana Kanisová so stylingom svetovej úrovne, Mária Čírová ako magnet pre oči

Tu si sľúbia vernosť

Lásku a vernosť si zaľúbemci sľúbia v priestoroch renesančného zámku Šimák v Pezinku, ktorý je obklopený krásnym parkom. V zámku v súčasnej dobe prebieha rozsiahla rekonštrukcia, aby bolo všetko do termínu svadby pripravené. Moderátorka a raper budú totiž prvým párom, ktorý na tomto čarovnom mieste uzavrie manželstvo. Túto informáciu, ako prvá priniesla nastávajúca nevesta, ktorá sa o radostnú novinku podelila na svojom instagramovom účte. ,,Až úplná náhoda nás zaviedla na úžasné miesto, ktoré sa ešte len dokončuje a my sme z neho doslova odpadli,” hovorí nadšene moderátorka.Následne sa fotkou pochválil aj Patrik, ktorý je k svojim fanúšikom loiálny a zakladá si na tom, aby sa všetky dôležité informácie o jeho živote dozvedeli práve od neho. To, kde povie “áno” svojej nastávajúcej manželke, takou informáciou rozhodne je.

Svadobné prípravy sú v plnom prúde

Dvojica pôsobí od začiatku ich vzťahu mimoriadne zamilovane. Je zjavné, že ich vášnivé temperamenty sa našli! V prípade ich svadby teda možno očakávať riadny “bašavel”, plný dobrého jedla, hudby a tanca, čo v televíznej relácii naznačila aj krásna moderátorka. Je možné  predpokladať, že svadobné šaty budú pocházať práve z dielne módnej návrhrárky Jany Pištejovej, ktorú s nevestou spája kamarátstvo. 

Prečítajte si tiež: Destinácia, ktorá je hitom roka 2019: Soňa Skoncová si na nej zamilovala ľudí, Alena Pallová svojím stylingom splynula

Už v máji?

Zamilovaný pár čoskoro s láskou privíta svojho prvého potomka. Na synčeka sa dvojica mimoriadne teší. Rolu budúcich rodičov si zatiaľ majú možnosť vyskúšať na moderátorkinom synovcovi. Napriek tomu, že sú moderným párom, v tomto však zrejme chceli zachovať tradičnú postupnosť a svadbu stihnúť ešte pred jeho príchodom na svet. Svadba je už údajne na spadnutie a prípravy vrcholia, keďže “deň d” by mal prebehnúť koncom mája.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus