Presunúť na hlavný obsah

Okúzľujúca Slovenka Adriana Čerňanová zažiarila v svadobných šatách: Vyzerá v nich ako bohyňa, veď posúďte sami

Modeling

Modelka z Elite Bratislava Adriana Čerňanová zažiarila uprostred Milána v skutočne nádherných svadobných šatách z dielne Berta Bridal. Vyzerá úplne rozprávkovo, čo poviete?

Slovenská modelka, aktuálne žijúca v slnečnej Kalifornii, Adriana Čerňanová včera oslávila svoje 28. narodeniny a musíme povedať, že zastupuje generáciu modeliek, ktoré nás vo svete reprezentujú a potvrdzuje fakt, že slovanská krása žne úspechy.

Staň sa modelkou aj ty!  Zoznam castingov do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2019

Svadobné šaty z dielne izraelskej značky Berta Bridal

Na sociálnej sieti Instagram nedávno zverejnila zábery z fotenia pre exkluzívnu izraelskú značku svadobných šiat Berta Bridal. Tieto zábery boli zhotovené v romantickom prostredí pred gotickou katedrálou Duomo di Milano. 

Rozprávkové šaty, o akých sníva nejedna žena sú už na pohľad veľmi pútavé vďaka svojim ženským strihom a vysokým krajčírstvom. Svadobné šaty z dielne tohto módneho domu patria medzi najvyhľadávanejšie, pretože sú zárukou nielen exkluzivity, ale najmä kvality. 

Bude z nej prekrásna nevesta

Adriana patrí medzi modelky, ktoré si klienti vyberajú najmä pre jej ženskosť. Stala sa tvárou Wonderbra, jednej z najprestížnejších značiek spodnej bielizne a nečudo, že práve značka Berta Bridal si vybrala ako modelku práve Adrianu. Slovenská krása je skutočne vo svete uznávaná a pokiaľ sa spojí s osobnosťou, ktorú formuje predovšetkým tvrdá práca, ambicióznosť a vytrvalosť, je z toho naozaj krásny výsledok.

Adriana mala na sebe šaty asymetrického strihu s hlbokým výstrihom po pás, ktorý bol zvýraznený jemným opaskom v rovnakom prevedení ako spodná časť šiat posiata kamienkami. Tento model je naozaj sexi a vhodný pre všetky ženy, ktoré sa neboja vykročiť zo svojej komfortnej zóny a byť na svoj veľký deň „D“ sexi. 

Neprehliadnite: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan?

Na záberoch, ktoré Adriana zverejnila mala na sebe tiež model šiat okolo krku taktiež s hlbokým výstrihom, ktorý je pre túto značku typickým rukopisom. Tento strieborný model nechal v plnej kráse vyniknúť jej telo bohyne a Adriana všetkým prítomným vyrazila dych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CENSORED @berta #bertamilano coming soon

Príspevok, ktorý zdieľa AceOfSpace ♠️ (@adrianacernanova),

Už o chvíľu štartujú castingy Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Staň sa modelkou aj ty a príď na jeden z castingov, ktoré sa konajú v týchto mestách!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus