Presunúť na hlavný obsah

Pozrite sa, kto si povie čoskoro sladké ”ÁNO”: Viete, ktoré známe Slovenky sa v roku 2019 stanú nevestami?

Feminity

Vyzerá to, že rok 2019, bude skutočne rokom lásky. Aspoň v našich showbiznisových vodách. Tieto známe dvojice už majú zásnuby za sebou a zdá sa, že čoskoro si povedia aj vytúžené "ÁNO".

Rok 2019 sa bude niesť v znamení hneď niekoľkých rozprávkových svadieb. Pozrite sa spolu s nami, ktoré slovenské krásky sa stanú manželkami. Navyše niektoré čaká aj tá najkrajšia úloha ženy. Stanú sa mamami. Čo myslíte, stihnú svadbu ešte pred príchodom bábätka? 

Soňa Skoncová a Robo Reis

Sú jedným z najstabilnejších párov slovenského showbiznisu. Moderátorka Soňa Skoncová a Robo Reis si po sedemnástich rokoch, povedia ”ÁNO”. Tento pár je jasným dôkazom toho, že ak sa o vzťah staráte a jeden druhého rešpektujete, dokážete ustáť čokoľvek. Aj napriek Soninej hektickej práci a tomu, že sú obaja veľmi pracovne vyťažení, vyzerajú stále zamilovane a šťastne. A nám je už teraz jasné, že moderátorka bude očarujúca nevesta

Jasmína Alagič a Patrik Vrbovský

Tento párik možno považovať za najzamilovanejší. Sympatická moderátorka Jasmína Alagič a Patrik Vrbovský, momentálne prežívajú lásku ako z filmového plátna. Bezhlavo sa do seba zaľúbili a život bez seba si už nevedia predstaviť. Aj napriek tomu, že všetko u nich malo akýsi rýchlejší spád, musíme uznať, že ani jeden z nich, nikdy nepôsobil šťastnejšie. Po romantických zásnubách, sa momentálne tešia nielen z príprav na svadbu, ale nevedia sa dočkať aj príchodu bábätka, ktoré Jasmína nosí pod srdcom. Podľa všetkého je u nich svadba na spadnutie, no necháme sa prekvapiť, či to stihnú ešte pred narodením drobčeka.  

Prečítajte si: Jeden z najstabilnejších párov si po 17 rokoch povedal ÁNO: Pozrite sa na ten nádherný prsteň zblízka!

Tatiana Žideková a Michal Mravec

Influencerka Tatiana Žideková a jej priateľ Michal, sú známi najmä svojou prirodzensťou a pozitívnym prístupom k životu. Každý moment si užívajú naplno. Tak ako boli priam dokonalé ich zásnuby na Bali, či oznámenie Tatianinho tehotenstva, inak to určite nebude ani v otázke svadby. Obaja sa na ňu tešia, no zdá sa, že bude až v čase, keď budú traja. My však vieme už teraz jedno. Ich veľký deň, bude rozhodne plný lásky. 

Alena Pallová a Branislav Becík

Obľúbená celebritná lekárka Alena Pallová, nosí tiež na ruke zásnubný prsteň, ktorý je predzvesťou, že aj u nej zazvonia svadobné zvony. Po trojročnom vzťahu s Branislavom Becíkom sa teda zrejme čoskoro stanú manželmi. Pôsobia veľmi harmonicky a spokojne. Obaja si však súkromie strážia. Uvidíme, či teda prezradia aj oficiálny termín svadby. Pri pohľade na tieto dvojice musíte stále veriť, že nájsť princa na bielom koni je možné aj v dnešnej dobe. Nemyslíte? 

Neprehliadnite: Najsexi mamy slovenského šoubiznisu: Pri pohľade na nich je vek len číslo a verili by ste, že už majú takéto veľké deti?

Ktorý prominentný pár je Vám najsympatickejší?

spolu hlasovalo 301 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus