Presunúť na hlavný obsah

Herečka Kristína Svarinská zažiarila na premiére: Tento strih šiat ju premenil na okúzľujúcu dámu

Slovenské celebrity

Slovenská herečka Kristína Svarinská zažiarila na premiére filmu Teroristka. Pozrite sa, na aký outfit vsadila brunetka od pása dolu a ako jej to v ten večer pristalo.

Kristína Svarinská patrí medzi známe herečky zastupujúce mladšiu generáciu. Do pamäti divákov sa zapísala už svojím výkonom vo filme Love niekoľko rokov dozadu. Najnovšie sa dostáva do kín česká „čierna“ komédia Teroristka, v ktorej si zahrala práve aj Kristína.

Prečítajte si: Jeden z najstabilnejších párov si po 17 rokoch povedal ÁNO: Pozrite sa na ten nádherný prsteň zblízka!

Na premiére očarila vo veľmi ženskom outfite

Kristína Svarinská o mesiac oslávi tridsiatku a musíme povedať, že známa slovenská herečka pôsobí navonok veľmi vyrovnane a šťastne. Na premiéru filmu v Prahe prišla v šatách, v ktorých bola jednoznačne stredobodom pozornosti. 

Brunetka vsadila na šaty s hlbokým výstrihom do tvaru písmena V a odhalenými ramenami. Pás zvýraznila opaskom a absolútnou bodkou za krásnym stylingom bol červený rúž. Dvadsaťdeväťročná Kristína pôsobila počas večera naozaj okúzľujúco. Kristína sa tak po dlhšom čase ukázala v spoločnosti a svojou prítomnosťou potešila divákov i fanúšikov jej hereckých schopností. 

Hlavnou ideou je boj proti arogancii moci

Vo filme Teroristka, ktorý sa radí medzi „čiernu“ komédiu s nadsázkou sa odráža bezmocnosť obyčajných ľudí voči moci. Téma, ktorá aktuálne valcuje spoločnosť je tak pretavená do filmu, ktorý je podaný trochu inak, aj keď etickú otázku a vážnosť témy nikto nespochybňuje, práve naopak. 

Neprehliadnite: Najsexi mamy slovenského šoubiznisu: Pri pohľade na nich je vek len číslo a verili by ste, že už majú takéto veľké deti?

Páči sa vám outfit, aký zvolila Kristína Svarinská na premiéru filmu Teroristka?

spolu hlasovalo 422 ľudí

Áno
351
Nie
71

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus