Presunúť na hlavný obsah

Sexi tehuľky, ktoré si tehotenstvo užívajú: Jasmina Alagič vyzerá božsky, Veronika Cifrová doslova žiari

Feminity

V slovenskom showbiznise nastal od začiatku roka poriadny baby boom. Mnohé krásky sa stali čerstvými mamami a niektoré sú ešte v očakávaní. Ako to známe tehuľky robia, že vyzerajú tak dobre?

Už čoskoro sa tieto známe Slovenky zhostia najkrajšej úlohy v živote ženy. Pre niektoré to bude premiéra. Tie, ktoré už mamami sú, v podstate vedia, čo ich asi čaká. Jedno však majú tieto ženy spoločné. S bruškom vyzerajú očarujúco a krásne. Viete aké je ich tajomstvo? 

Jasmina Alagič

Tehotenstvo tejto sympatickej moderátorky a priateľky známeho rapera, patrí rozhodne medzi to najsledovanejšie. Krásna Jasmina a Patrik Vrbovský sa do seba absolútne bezhlavo zaľúbili a zdá sa, že títo dvaja sú pre seba stvorení. Ich spoločného synčeka, ktorého nosí brunetka pod srdcom sa už nevedia dočkať. A aj vo vysokom štádiu tehotenstva, vyzerá Jasmina absolútne božsky. Vidieť, že obdobie s bruškom si užíva a mimoriadne jej to pristane. Zrejme to bude aj jej veľkou láskou k životu, optimizmom, pokorou a srdečnou povahou. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová sa už tiež čoskoro stane mamou. So svojím manželom sa brali pred troma rokmi v septembri a zdá sa, že tento mesiac je pre nich osudový. Vtedy by sa malo narodiť aj ich bábätko. Veronika sa netají tým, že sem  - tam ju dokáže tehotenstvo aj potrápiť, ale vie, že to k tomu jednoducho patrí. A samozrejme, nemenila by to za nič na svete. K celému rodičovstvu pristupuje veľmi triezvo, s rešpektom, pokorou a sama doslova žiari. Momentálne sa snaží najmä zdravo žiť, dobre sa stravovať, cvičiť a byť v duševnej pohode. Azda aj vďaka tomu vyzerá perfektne!

Neprehliadnite: V spoločnosti vždy bodujú svojimi outfitmi: Ako však vyzerajú a čo nosia najkrajšie Slovenky v civile?

Tatiana Žideková

Na svojom instagramovom profile má viac ako 107tisíc fanúšikov, spolupracuje s mnohými známymi značkami a pre ženy je veľkým zdrojom inšpirácie. A niet sa čomu diviť. Je mladá, krásna, úspešná, miluje šport a má skvelý vkus. No a čoskoro bude držať v náručí svoju malú princeznú. Tatiana od začiatku tvrdí, že tehotnstvo nie je choroba, ženy by si ho mali užívať so všetkým, čo k nemu patrí a nemali by sa zabúdať hýbať. Práve tento jej pozitivizmus jej rozhodne dodáva na sexappeale. Tatiana je momentálne naozaj očarujúca. 

Kristína Tormová

Najznámejšia seriálová mama, Kristína Tormová je už hrdou mamou rozkošných dvojičiek. A k sestrám čoskoro pribudne ďalší súrodenec. Kristína je známa svojim nákazlivým smiechom, humorom, dobrou náladou a tým že berie život s ľahkosťou.  No a momentálne "bruškaté" obdobie si vychutnáva. Známej herečke to veľmi svedčí. 

Prečítajte si tiež: Najočakávanejšia svadba tohto roka: Z Jasminy Alagič bude krásna nevesta a na tomto mieste si sľúbia vernosť

Baša Števulová

Krásna snowboardistka, akčná a večne usmiata Baša Števulová privedie na svet svoje druhé dieťatko. K synčekovi Tobiášovi, pribudene súrodenec. Baša, ktorá je jasným dôkazom, že freestyle život je zlúčiteľný aj s matersvom vyzerá skvele. Aj s bábätkom v brušku a Tobiášom, nemá problém sama cestovať a naozaj žiť život presne podľa svojich predstáv. Zrejme aj to bude malé tajomstvo toho, prečo tieto ženy vyzerajú aj počas tehotenstva absolútne nádherne.

Diskusia k článku

comments powered by Disqus