Presunúť na hlavný obsah

Trend, ktorý dostal aj slovenské módne maniačky: Všimnete si, čo majú tieto krásky spoločné?

Slovenské celebrity

Slovenské ženy sa čoraz viac otvárajú svetovej móde. Tieto známe Slovenky sú príkladom toho, že svetové trendy máme možnosť nájsť aj v slovenských uliciach. Čo poviete na najnovší teniskový trend? HOT or NOT?

Ugly sneakers alebo v preklade tzv. škaredé tenisky. Trend si do našich zemepisných šírok a dĺžok razil cestu už od minulého roka, keď značka Nike vydala reedíciu obľúbeného modelu z 90. rokov. Tenisky vyvolali taký ošiaľ, že módne domy Belanciaga, Vetements či Louis Vuitton priniesli vlastné chic verzie týchto “it tenisiek”. Tie dostali aj naše dámy! Dodajú outfity slovenských módnych maniačok odvahu aj vám?

Neprehliadnite: Slovenky, ktoré stoja po boku známych hokejistov: Týmto kráskam podľahli a získali si ich srdcia!

Dominika Navara Cibulková

Obľúbený model tenisiek z dielne módneho domu Louis Vuitton si získal aj srdce tenistky Dominiky Navara Cibulkovej. Tá si nenechá ujsť žiaden horúci módny trend. Dominika módu bezpochyby miluje a dáva to o sebe vedieť každým svojim outfitom. Je prirodzené, že v jej topánkovníku ugly sneakers nesmú chýbať.

Michaela Kocianová

Modelka Michaela Kocianová je na topánky na vysokých podpätkoch zvyknutá, k práci modelky jednoducho patria. To je zrejme aj prozaický dôvod toho, prečo v súkromí uprednostňuje pohodlie. Ako úspešná modelka má k svetovým trendom blízko, výber týchto tenisiek teda rozhodne nebude náhodný.

Naty Kerny

Priekopníčkou módnych trendov na Slovensku je aj influencerka Naty Kerny. Nechajte sa  inšpirovať štýlom krásnej Natálie, ktorej outfity sú vždy zárukou toho, že nešliapnete vedľa. Influenceri sú predsa v trendoch “ako doma”.

Prečítajte si tiež: V spoločnosti vždy bodujú svojimi outfitmi: Ako však vyzerajú a čo nosia najkrajšie Slovenky v civile?

Soňa Skoncová

Cestovanie je považované za jeden z najlepších zdrojov inšpirácie, a to aj tej módnej. Moderátorka a modelka Soňa Skoncová cestuje často, čo na jej svetových outfitoch vidno. Soňa je doslova módny chameleón. Sympatická moderátorka jednoznačne patrí k najlepšie oblečeným ženám Slovenska.

Jasmina Alagič

Štýlovo a pohodlne, tak sa obúva budúca mamička moderátorka Jasmina Alagič. Trendové tenisky s nálepkou “must-have” nesmú chýbať ani energickej moderátorke. Komfort je pre ženy v pokročilom štádiu tehotenstva predsa to najdôležitejšie. 

- Najčítanejšie -