Presunúť na hlavný obsah

Slovenky na premiére: Štýlová Soňa Müllerová bodovala, Martina Schindlerová v obľúbenom kúsku žien

Feminity

Slávnostnú premiéru očakávanej drámy z pera španielskeho scenáristu a režiséra Pedra Almodóvara pod názvom Bolesť a sláva si nenechali ujsť ani slovenské krásky. A vyzerali ako vždy perfektne.

V slovenských kinách si môžete pozrieť dlhoočakávanú novinku z pera  španielskeho režiséra Pedra Almodóvara pod názvom Bolesť a sláva. Antonio Banderas tu stvárňuje rolu filmového režiséra, ktorý už nie je schopný tvoriť. Príčinu svojej prázdnoty začína hľadať vo svojom živote. No a vracať sa späť v spomienkach, nie je veru vždy najľahšie. V dráme zažiari Penelope Cruz, či Julieta Serrano. Naše známe krásky si nenechali tento film ujsť a na premiére naozaj žiarili.

Karolína Chomisteková

Na slávnostnej premiére filmu nechýbala ani riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Tá sa predviedla v denimovom outfite, ktorý jej mimoriadne pristal. Všetko zladila v jednom tóne a výrazným prvkom bola kabelka. Karolíne to mimoriadne pristalo a vidieť, že dobre vie, čo je IN.

Martina Schindlerová

Hoci sme mali pocit, že Martina Schindlerová sa dlhšiu dobu neukazovala príliš na očiach verejnosti, dnes je už všetko inak. Premiéru filmu si nenechala ujsť a svojim lookom určite zaujala. V kvietkových šatách pôsobila veľmi nežne a žensky.

Neprehliadnite: Slovenky jednoducho milujú denim: Sexi Klementína Tomrecaj, Dara Rolins nedá dopustiť na tento kúsok

Zuzana Kanisová

Módna stylistka Zuzana Kanisová je známa tým, že zbožňuje zemité farby a čierna k nej neodmysliteľne patrí. Úzke nohavice, sako a vysoké čižmy zdôraznili jej štíhlu postavu a pridali jej na elegancii. 

Veronika Vágnerová

Veronika Vágnerová patrí k našim najlepšie obliekaným ženám v showbiznise. Jej častou voľbou sú minimalistické modely, ktoré jej naozaj pristanú. Jednoduché rovné biele sako v kombinácii s čiernymi jeansami a výraznou kabelkou, len podčiarkli jej prirodzenú krásu. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Kráska Simona Leskovská má k hokeju najbližšie: Prezradila, pre ktorých hokejistov sa oplatí pozerať šampionát

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová vyzerá naozaj výborne. Vidieť, že sleduje aktuálne trendy a k móde má naozaj blízko. Vždy totiž prekvapí dobrým výberom outfitu, na akúkoľvek príležitosť. Soňa zvolila nedbalú eleganciu a treba uznať, že tento štýl jej skutočne svedčí.

Ktorá kráska Vás svojim outfitom najviac zaujala?

spolu hlasovalo 845 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus