Presunúť na hlavný obsah

Tehotenské outfity budúcich mamičiek: Jasmina Alagič vie, aké šaty vyberať, Veronika Cifrová je podnikavá

Slovenské celebrity

Inšpirujte sa tehotenským štýlom našich budúcich mamičiek, ktoré vedia zaujať aj s bruškom. Jedna preferuje pohodlnosť, ďalšia eleganciu, iná odvážnosť. Svoj tehotenský štýl však vkladajú aj do výberu mnohých ďalších vecí týkajúcich sa ich bábätiek.

Tatiana Žideková

Naša známa influencerka a fitnesska, Tatiana Žideková,  je príkladom toho, ako to má vyzerať, keď sa chce súčasná moderná budúca mamička páčiť. Aj s tehotenským bruškom je jej štýl stále hravý, kreatívny, farebný a miestami aj odvážny. Tatiana nezabúda ani na doplnky ako okuliare, trendy gladiátorky či populárne ľadvinky. 

Mohlo by vás zaujímať: Celé plavky, ktoré si zamilovali Slovenky: Adriana Čerňanová a návrat k 90. rokom, Naty Kerny vsadila na zvierací vzor

Vždy dobre naladená Tatiana, ktorá sa na svoje bábätko nepochbne veľmi teší, rieši však nielen ako prispôsobiť svoje rastúce bruško oblečeniu. Jej pestrý a pohodlný štýl sa odzrkadľuje aj vo výbere oblečenia pre jej pré dieťa, ktoré by malo byť dievčatko. Detské oblečenie tak pozostáva z pohodlných teplákových vecičiek. Rovnako veselý, hravý a farebný štýl pretavuje Tatiana aj do zariaďovania detskej izbičky, ktorú má už takmr hotovú. 

Jasmina Alagič Vrbovská

Moderátorka Fashion TV, Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá má za sebou skutočne mnoho príjemných povinností a ďalšie v podobe bábätka nenechajú na seba dlho čakať, stavia v tehotenstve na ležérnosti aj na elegancii. Jasmina nám rozkvitla pred očami v ešte krajšiu ženu. Šaty, vysoké podpätky, elegantný look v podobe jemných padavých vĺn, či rovných rozpustených vlasov, vyzerá jednoducho ako z rozprávky, čo poviete? I keď nedávno zmenila zostrih na kratší.

Krásna Jasmina však nemyslí len na svoju tehotenskú garderóbu. Pomaly už iste premýšľa aj nad oblečením pre svoje bábätko ako každá mamička. V súvislosti s detským oblečením sa necháva inšpirovať tiež ďalšími instagramovými profilmi, kde svoj detský sortiment propagujú viaceré značky, ktoré vsádzajú na kvalitu aj štýl. 

Čítajte tiež: Slovenky jednoducho milujú denim: Sexi Klementína Tomrecaj, Dara Rolins nedá dopustiť na tento kúsok

Veronika Ostrihoňová Cifrová

Do radu budúcich tohtoročných mamičiek sa zaradila aj ďalšia známa moderátorka a redaktorka, Veronika Ostrihoňová Cifrová. Tá sa s rastúcim bruškom zameriava predovšetkým v tehotenskom štýle s nádychom športovej elegancie. Kraťasy, predĺžené sako, pásiky a tenisky, aj to je kombinácia, ktorou inšpiruje. 

Neprehliadnite: Crop topyhlásia comeback: Pozrite sa, ako ich nosia známe Slovenky a s čím ich kombinovať

Veronika, ktorá sa pridala k tým osobám, ktoré sa snažia neplytvať oblečením a stavia aj svoj šatník na idei udržateľnej módy, bude možno praktizovať úto peknú myšlienku aj pri svojom dieťati. Už teraz podporuje jednu akciu, v ktorej ide presne o toto a ako sama na svojom Instagrame priznala, má z toho dvojitú radosť, aj za svoje bábätko. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus