Presunúť na hlavný obsah

Herečka Jessica Biel je v závideniahodnej forme: Týmto intenzívnym cvikom si vyformovala dokonalé nohy a zadok

Zahraničné celebrity

Krásna herečka Jessica Biel je známa pozitívnym vzťahom k športu. V minulosti sa mu dokonca venovala profesionálne a nezanevrela na neho ani po rokoch. Zmenila len svoje zameranie.

Napriek tomu, že sa cvičeniu venuje dlhý čas, jej prístup k nemu sa rokmi značne zmenil. Viac než to, ako bude vyzerať v bikinách (napriek tomu, že je to silná motivácia) jej na srdci leží to, aby bola skutočne zdravá. K tomuto postoju k jej telu ju do značnej miery inšpirovala práve rodina, ktorú si založila so spevákom Justinom Timberlakom. Práve kvôli manželovi a synovi a ich spoločnému tráveniu voľných chvíľ sa chce cítiť zdravá a vo forme. 

Neprehladnite: Princezná Diana nosila kúsky, ktoré sa opäť vracajú do módy: Všimnite si na nej outfity, ktoré sú dnes IN

Od futbalu k jóge

V minulosti sa krásna herečka venovala profesionálne futbalu a gymnastike. Tieto športy sú však bohužiaľ spojené s mnohými zraneniami a z dlhodobého hľadiska predstavujú pre telo záťaž. V nadväznosti na to, na svoj pribúdajúci vek a materstvo sa rozhodla pre zmenu, ktorou pre ňu bola jóga. Tej Jessica Biel doslova prepadla! „Dýchacie cvičenia mi pomáhajú cítiť, že prepájam svoju myseľ a dýchanie s rôznymi pohybmi - mám pocit, že sa spájam so svojim telom spôsobom, ktorým to bežne nerobievam,” povedala pre Shape o podstate svojho vzťahu k jóge herečka.

Prečítajte si tiež: Krása nielen v génoch: Pozrite sa, na ktoré beauty triky nedá dopustiť Emily Ratajkowski

Zvláda aj tvrdú drinu

Jóga však nie je jediné cvičenie, ktorému herečka vďačí za svoju vypracovanú postavu. Je ním tiež  cvičenie a hlavne dobre nastavený tréning. Jessica spolupracuje s trénerom Benom Brunom, ktorého klientkou je napríklad aj sexi Kate Upton. Podľa videa z jedného z jej tréningov, ktoré zverejnila na Instagrame musíme zhodnotiť, že Ben Jessicu rozhodne nešetrí! 

VIDEO: Herečka Jessica Biel zvláda aj tento intezívne drepy s prehľadom

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Biel (@jessicabiel),

Zaslúžené výsledky

Tréner Ben Bruno vyzdvihol jej extrémne zanietenie, keď v popise videa vysvetlil, že vyzval Jessicu, aby strávila osem sekúnd postuplným znižovaním jej tela do každého drepu. Pohyb je tak náročný, že vyžaduje len šesť opakovaní na každú stranu. Bruno tiež podotkol, že na videu je zachytená tretia séria tohto jej intenzívneho cvičenia, ktorému sa venuje pravidelne. Tvrdá práca však prináša viditeľné výsledky. Herečka Jessica Biel má skutočne vyrysovanú postavu, ktorú jej možno závidieť!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Biel (@jessicabiel),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus