Presunúť na hlavný obsah

Princezná Diana nosila kúsky, ktoré sa opäť vracajú do módy: Všimnite si na nej outfity, ktoré sú dnes IN

Zahraničné celebrity

Princezná Diana nebola len kráľovnou sŕdc, ale aj všetkých udalostí a miest, kde sa objavila. Svojím štýlom iinšpiruje ešte aj dnes!

V niektorých prípadoch je až neuveriteľné, v akých pravidelných cykloch sa móda vracia. Módne štýly a prvky, ktoré boli kedysi obdivovované na módnej ikone, ktorou princezná Diana bezpochyby bola, sú v menších zmenách trendové opäť.

Neprehliadnite: Plavkové inšpirácie po vzore svetových celebrít: Tieto krásky sú vzorom aj v postoji k svojmu telu

Vzor polka dot

Bodky patria a vždy patrili k obľúbeným vzorom. I tento outfit Lady Diany je toho jasným dôkazom. Módne domy tento nesmrteľný vzor používajú vo svojich kolekciách znova a znova. O niečo intenzívnejšie ho vnímame v tejto sezóne, ktorá je na bodky zase o čosi bohatšia. Stačí spomenúť kolekcie módnych domov Celine, Carolina Herrera či Dolce & Gabbana.

Balónové rukávy

Jednoznačne trendom tejto sezóny sú balónové rukávy. Sú nežné a plné ženskosti. Od topov cez šaty sú súčasťou tohtoročného letného šatníka mnohých módnych prívrženkýň. Po vzore ikonickej Diany v nich môžete, hoci nie ste princeznou, zanechať dojem skutočnej dámy aj vy.

Biele okuliare

Ďalším obľúbeným letným trendom sú bezpochyby slnečné okuliare s bielym rámom, ktorými svojho času nepohrdla Aufrey Hepburn či samotná princezná Diana. Zaobstaráte si aj vy, podobne ako Diana, tento rokmi overený trend?

Prečítajte si tiež: Vieme, kde môžete stretnúť najkrajšie ženy sveta: Toto sú ich najobľúbenejšie dovolenkové destinácie

Vest top

Tom Ford ma na svedomí ďalší letný trendový návrat - tzv. vest top, ktorý bodoval v 90. rokoch a boduje aj dnes. Tento look princeznej Diany dokázal prekonať čas a na trendovosti nestratil ani po 20 rokoch od jej smrti.

Mom fit jeans

Ako už prezrádza samotný názov, ide o jeansy, ktoré vo svojich skriniach kedysi nosili naše mamy. Vyznačujú sa vyvýšeným pásom a strihom zužujúcim sa smerom k členkom. Tak ako sme ich kedysi videli na princeznej Diane, vidíme ich na tých najštýlovejších ženách aj dnes.

Cyklo šortky  

Pre niekoho možno kontroverzný, no stále trend sú cyklo šortky, ktoré zobrali módny svet útokom.  Svojho času sa v nich objavila aj Diana. V spojení s tzv. “ugly sneakers” sa takmer nelíšia od dnešnej podoby tejto kombinácie.

Cargo štýl

Cargo štýl dnes milujú ženy na celom svete. Medzi ne patrí i prvá dáma USA Melania Trump. Podobne ako bolo kedysi vidieť v tomto ležérnom štýle princeznú Dianu, dnes ho vidíme na súčasnej prvej dáme USA, ktorá má, podobne ako Diana, k móde blízko. Žeby našla inšpiráciu práve v Lady Di?

Plavky s leopardín vzorom

Princezná Diana je nepochybne veľký zdrojom módnej inšpirácie. A to aj tej letnej! Jeden z trendov, ktorý by sme na Diane nečakali je určite leopardí vzor. Leopardie plavky sú aktuálne veľkým letným hitom, ale evidentne nie sú vo svete módy žiadnou novinkou.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus