Presunúť na hlavný obsah

Slnečné okuliare podľa štýlových Sloveniek: S ktorou sa najviac stotožníte práve vy?

Slovenské celebrity

Slnečné okuliare patria jednoznačne do povinnej letnej výbavy. Každá máme tie svoje naj, no výber tvarov a farieb láka k experimentu. Ku ktorej zo štýlových Sloveniek sa prikloníte vy?

Klementína Tomrecaj

Módna návrhárka Klementína Tomrecaj siahla po slnečných okuliaroch v obľúbenom cat-eye štýle. Slnečné okuliare Cat-eye sú vytrvalým módnym favoritom, na ktorom sa ani v roku 2019 nič nemení. Čierna farba či korytnačí vzor sú už klasikou, túto sezónu sa pridávajú pastely či ich transparentný model.

Prečítajte si tiež: Dovolenková destinácia, ktorú sa oplatí vidieť: Slnečné Taliansko si získalo srdcia známych Sloveniek

Neprehliadnite: Monokini made in Slovakia: Trendu jednodielnych plaviek Slovenky doslova prepadli, ktorá je najsexi?

Michaela Kocianová

Milovali ste ich v detstve a budete ich milovať aj dnes, podobne ako modelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová. Srdiečka sú výbornou voľbou nielen vďaka návalu sladkej nostalgie, ktoré sa s týmto štýlom spájajú, ale (podobne ako cat-eye okuliare) pristanú všetkým typom tváre. 

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová sa na svet pozerá ružovými okuliarmi. Pozrite sa na svet aj vy v okuliaroch s ružovými tónmi. Alebo červenými, oranžovými, modrými či fialovými. Farebné okuliare sa dodávajú v najrôznejších štýloch, vrátane priehľadných rámov, aké si vybrala moderátorka 

Natália Selveková

Medzi najpopulárnejšie štýly sa stále radia "zrkadlovky", ktoré si zvolila i riaditeľka estetickej kliniky Natália Selveková.  Nie je prekvapením, že práve táto maxi verzia sa stala jedným z trendov na jar/leto 2019.. Slnečné okuliare sú dokonalé a nadčasové - môžete ich použiť na ochranu vašej tváre i v dňoch, keď  zrovna vynechávate make-up. V týchto rámoch budete vyzerať štýlovo i bez prílišného úsilia.

Dominika Navara Cibulková

Tenistka Dominika Navara Cibulková je v oblasti slovenskej módy jednoznačne trendsetterka číslo jeden, preto si slnečné okuliare s bielymi rámami zaobstarala už minulé leto. Biele rámy sú stále in, takže nasledovať Dominikin príklad sa skutočne oplatí.

Sledujte: VIDEO Dominika Cibulková ako módna ikona: Tento exkluzívny kúsok je vraj Top!

Emma Drobná 

Tento “úzky” trend doslova dominanoval na mólach. Od Balenciaga a Fendi až po Pradu a Saint Laurent. Nie je žiadnym tajomstvom, že trend inšpirovaný Matrixom vykazuje známky štýlu ulice a často ho vidieť na tvárach svetových celebrít. Tie naše, podobne ako speváčka Emma Drobná, tiež nie sú výnimkou.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková si vybrala polopriehľadný model so zrkadlovým efektom, ktorý hlási, že štvorcové rámy v štýle 70. rokov sú späť! Sú nielen trendy, no i super praktické. Tieto rámy sú ideálne pre letné mesiace a ponúkajú plnú ochranu pred slnečnými lúčmi spôsobujúcimi vrásky na jemnej koži okolo očí. 

Lucia “Lucid” Sládečková

Ak hľadáte slnečné okuliare, ktoré nepodliehajú trendom a tie, ktoré vždy boli, sú a budú IN, hľadáte “Raybany”. Nesmrteľnú klasiku si vybrala i make-up artistka Lucia “Lucid” Sládečková, pre ktorú sú krása a móda priam živobytím, takže jej výber určite nebol náhodný. 

Kto vás svojim výberom oslovil najviac?

spolu hlasovalo 264 ľudí

- Najčítanejšie -