Presunúť na hlavný obsah

Life Ball 2019 a pohľad na červený koberec: Topmodelka Michaela Kocianová zažiarila

Modeling

Veľkolepý event Life Ball 2019, ktorého hlavnou ideou je vyzbierať finančné prostriedky v boji proti AIDS si nenechalo ujsť množstvo hviezd. Slovenská topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava bola jednou z nich a vďaka nej vás zoberieme na červený koberec priamo do Viedne!

Life Ball 2019, jeden z najznámejších charitatívnych plesov, ktorý sa každoročne koná vo Viedni mal byť údajne tým posledným. Veľkolepá udalosť prilákala na červený koberec množstvo prominentných hostí. Myšlienka boja proti AIDS je akýmsi symbolom solidarity, ktorá spája všetkých. 

Prečítajte si: VIDEO: Víťaz Fashion Film Festivalu Bratislava Jakub Gulyás: Ako vznikol jeho film a čo si všímali porotcovia?

Life Ball v duchu odviazanej plesovej sezóny

26. ročník charitatívnej akcie Life Ball vo Viedni sa niesol v duchu farieb, oslavy, ale najmä porozumenia a lásky. Priestory Viedenskej radnice sa premenili na jeden veľkolepý filantropický event, kde nechýbali hostia z celého sveta. Medzinárodný rozmer tejto akcie svedčí o tom, že osveta v tejto problematike dokáže spájať a vytvárať niečo výnimočné na tomto svete. Počas slávnostného večera sa hosťom prihovorila herečka Katie Holmes. Večerom sprevádzala herečka a jedna z múz Andyho Warhola, Dianne Brill.

Pošuškáva sa, že tento ročník by mal byť posledný. Life Ball vznikol v roku 1993 pôvodne ako súkromná akcia, ktorá s podporou vtedajšieho starostu Helmuta Zilka mohla byť uskutočnená v nádherných priestoroch neogotickej stavby Viedenskej radnice. Bolo to na tú dobu veľké gesto, ktoré zmenilo vnímanie Rakúska vo svete. Krajina sa stala jednou z najliberálnejších a získala si medzinárodné uznanie.

Neprehliadnite: VIDEO: Mladé talenty súčasnej tvorby z VŠVU: Absolventi predviedli zaujímavé kreácie zo svojej dielne

Modelingová hviezda Michaela Kocianová pre Missoni

Medzi hosťami zažiarila aj slovenská topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bola súčasťou prehliadky Missoni, na ktorej predvádzala len pre VIP hostí. Life Ball si užila v spoločnosti jednej z najlepších kamarátok, ktorou je Ukrajinka Alina Baikova, kamaráta Bruna Cibereja a Mira Šimoniča. 

„Life Ball je najväčšia charitatívna akcia v Európe, ktorá podporuje boj proti HIV a AIDS. Veľmi som si to užila a som rada, že som mohla byť súčasťou takého úžasného projektu,“ nešetrila slovami vďačnosti Michaela Kocianová.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus