Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: FEMINITY oslavuje 10. narodeniny: Kto všetko si nenechal ujsť našu B-day party?

Feminity TV

Feminity sú tu pre vás už neuveriteľných 10 rokov! Nahliadnite spolu s nami na výnimočnú oslavu našich okrúhlych narodenín. Veľké ďakujeme patrí Vám, čitateľom, bez ktorých by sme neboli jeden z najčítanejších online magazínov na Slovensku!

FEMINITY oslavuje tento rok svoje 10. narodeniny! FEMINITY sú tu s vami deň, čo deň, a to už 10 rokov! Od nášho založenia uplynula celá dekáda, čo je doba dosť dlhá na to, aby sme si okrem bilancovania zaslúžili i poriadnu oslavu.

Prečítajte si tiež: VIDEO: 10. narodeniny FEMINITY: Silvia Kušnírová s top detailom kravaty, Zuzana Kanisová a Emma Drobná udávajú štýl

Feminity TV: Vychutnajte si atmosféru oslavy 10. narodenín FEMINITY

Všetko najlepšie!

Narodeninová oslava okrúhlych narodenín FEMINITY sa konala v priestoroch štýlovej reštaurácie FACH v centre hlavného mesta. Večer sa niesol v znamení nesmrteľnej kombinácie black & white, ktorá k nám už neodmysliteľne patrí. K tej správnej narodeninovej párty zase patrí chutné jedlo, kvalitné drinky i dobrá zábava. A ani tá naša nebola výnimkou! 

Na ďalšie úspešné fungovanie si pozvaní hostia pripíjali šampanským G.H. Mumm, o ktorom im viac povedal Ľuboš Rácz, profesionálny barový konzultant exkluzívne pre Pernod Ricard Slovakia. Páni si prišli na svoje v tzv. gentlemen's corneri Chivas Regal, kde ich do tajov škótskej whiskey uviedol Jakub Opalek, slovenský Chivas Regal Brand Ambassador, profesionálny konzultant na škótske whisky.

FEMINITY potvrdili svoj blízky vzťah k móde a štýlu exkluzívnou prehliadkou modelov luxusného módneho domu Alizé Fashion House. Svetoznáme značiek ako Valentino, Isabel Marant, Victoria Beckham, Vivienne Westwood, Etro, Brunello Cucinelli, Versace či Marc Jacobs predviedli modelky z Elite Bratislava. Medzi nimi napríklad Alexandra Gachulincová, ktorá len pár dní predtým oslávila 28. narodeniny, Michaela Hlaváčková, Aneta Mešťanová a ďalšie.

O styling sa postarala módna štylistka Zuzana Kanisová. Make-up modeliek boli v rukách Kataríny Kmecovej, ktorá dokonale vystihla ideu v duchu líčenia Yves Saint Laurent Beauty. Vlasový styling  Renáta Márová / L’Oreál Professionnel.

Modelka Barbora Brušková si tento večer takisto nenechala ujsť a bola jednou z tvárí vystavených tlačených magazínov FEMINITY, ale aj módny návrhár Marcel Holubec W, Fero Mikloško, návrhárka Michaela Ľuptáková, speváčka Emma Drobná, riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová, riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková, 

Róbu značky Valentino mala na sebe aj moderátorka večera Lucia Hablovičová, ktorá sprevádzala hostí narodeninovým programom, ktorý končil v skorých ranných hodinách.

- Najčítanejšie -