Presunúť na hlavný obsah

Backstage očami talentovaného Jakuba Gulyása: Saša Gachulincová hviezdila v modeli od Isabel Marant

Móda

Ako vyzeral backstage modeliek Elite očami jedného z najtalentovanejších fotografov Jakuba Gulyása? Nechýbal na oslave 10. narodenín lifestylového magazínu FEMINITY.

Prvé okrúhle jubileum! 10. narodeniny FEMINITY sme oslávili vo veľkom štýle. Súčasťou oslavy bola aj exkluzívna prehliadka modeliek z Elite Bratislava. V nádherných priestoroch reštaurácie FACH sa prešli v luxusnej móde svetových dizajnérov z kolekcie jar/leto 2019 z módneho domu Alizé Fashion House.

Čítajte viac: VIDEO: 10. narodeniny FEMINITY: Silvia Kušnírová s top detailom kravaty, Zuzana Kanisová a Emma Drobná udávajú štýl

Jeden z najväčších talentov fotograf Jakub Gulyás objektívom zachytil atmosféru oslavy ženskosti v backstage. Nádherná fashion story vznikla v modeloch značiek ako Valentino, Isabel Marant, Victoria Beckham, Vivienne Westwood, Etro, Brunello Cucinelli, Versace či Marc Jacobs.

Neprehliadnite: VIDEO: FEMINITY oslavuje 10. narodeniny: Kto všetko si nenechal ujsť našu B-day party?

BACKSTAGE

Foto: Jakub Gulyás
Styling: Zuzana Kanisová
Make-up: Katarína Kmecová / Yves Saint Laurent Beauty
Hair: Renáta Márová / L’Oréal Professionnel
Models: Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová, Romana Umrianová, Lucia Gažová, Leontýna, Šiřinová, Aneta Mešťanová, Anna Lazorová, Natália Ondrášková, Viktória Bobríková / Elite Bratislava
Produkcia a asistent stylistky: Rastislav Holubec

- Najčítanejšie -