Presunúť na hlavný obsah

Monokini made in Slovakia: Trendu jednodielnych plaviek Slovenky doslova prepadli, ktorá je najsexi?

Slovenské celebrity

Mysleli ste si, že jednodielne plavky nemôžu byť sexi? Zamyslite sa znova. Tzv. monokini budú tento rok vo svojich rôznych variáciách úplne všade. Riaďte sa našimi krásnymi Slovenkami.

Karolína Chomisteková

Nielen pre tých, ktorí chodia na pláž alebo do bazéna skôr pre kúpanie než pre opaľovanie je tu verzia jednodielnych plaviek so športovým nádychom, ktorý im dodáva pridaný zips. Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomsiteková vie, ako byť príťažlivou aj v tomto inak športovom modeli. 

Soňa Skoncová

Neón je jeden z najvýraznejších trendov. Koniec-koncov niet sa čomu čudovať! Moderátorka Soňa Skoncová zažiarila v plavkách ružovej farby v neónovom odtieni, ktorým manifestovala aj svoj pozitívny postoj k životu.

Neprehliadnite: Dovolenková destinácia, ktorú sa oplatí vidieť: Slnečné Taliansko si získalo srdcia známych Sloveniek

Mária Zelinová

Na pláži, kde sa zjavila moderátorka Mária Zelinová muselo byť pekne horúco! Moderátorka predvedla skutočne sexi model, ktorý rafinovane odhaľoval jej dokonalú postavu. Tá je, okrem dávky odvahy, k tomuto modelu povinnou výbavou.

Ivana Gáborík

O tom, že si tanečnica a podnikateľka Ivana Gáborík obľúbila monokini niet pochýb. Zaobstarala si hneď dve varianty. Ich klasická verzia v bielej farbe zvýrazní nielen vaše prednosti, no i čerstvé opálenie. Svojmu extravagantnejšiu stránku nechala tanečnica vyniknúť v asymterickom modeli s výrezmi, ktoré jednodielnym plavkám dodajú dávku sexepílu. Za zmienku rozhodne stojí i letný musthave doplnok v podobe šatky.

Prečítajte si tiež: Trendové doplnky podľa slovenských krások: Tieto môžu byť letnou inšpiráciou aj pre vás
 

Andrea Verešová

S postavou, akú má modelka Andrea Verešová si môžete dovoliť skutočne akýkoľvek módny “výstrelok”.  Modelka je rozhodne dôkazom toho, že jednodielne plavky môžu byť minimálne tak sexi ako bikini. Ba dokonca ak nie viac!

- Najčítanejšie -