Presunúť na hlavný obsah

Trendové doplnky podľa slovenských krások: Tieto môžu byť letnou inšpiráciou aj pre vás

Slovenské celebrity

Leto je obdobím voľnosti. Často stačí jedna drobná zmena v podobe správneho doplnku, ktorá zmení váš look na nepoznanie. Inšpirujte sa známymi Slovenkami, ktoré vedia, čo sa nosí a hlavne, ako.

Karolína Chomisteková

Vlasové doplnky v podobe hair clips sa tešia veľkej obľube. Pripomínajú tie, ktoré sme nosili vo vlasoch ešte v 90. rokoch. Perlovú variáciu, ktorú si vybrala aj riadieteľka súťaže krásy Karolína Chomisteková, si zamiloval doslova celý Instagram. 

Jeanette Borhyová

Vlasové sponky s perlovým efektom vo vzájomnej kombinácii zvolila i Miss Universe SR 2013, Jeanette Borhyová, ktorá ponúka ďalší spôsob, ako tento trendový doplnok nosiť a zúročiť tak jeho univerzálnosť. Ste pozvaná na letnú svadbu či na inú slávnostnú príležitosť? Skroťte svoje jemné vlny vhodne umiestnenými sponkami, ktoré budú zároveň vo vašich vlasoch i krásnym šperkom.  

Neprehliadnite: Zvýšte svoj sexepíl a ženskosť podľa vzoru štýlových Sloveniek: Tieto vedia, ako na to!

Ivana Gáborík

Dovolenková sezóna je pomaly, ale isto v plnom prúde a možno sa práve aj vy obzeráte po doplnku, ktorým na pláži ohúrite. Tanečnica a podnikateľka Ivana Gáborík poňala túto výzvu originálne. Štýlový šilt? Netradičný klobúk? Ide o uhol pohľadu.

Natália Selveková

Riaditeľka estetickej kliniky Natália Selveková je príkladom Slovenky, ktorá vám môže byť v otázkach módneho vkusu príkladom. Zo svojho vysokého štandardu neuberá ani počas chvíľ strávených na dovolenke. Štýlová šatková čelenka doslova zmení váš letný look na nepoznanie. Spolu s trendovými plavkami tvoria dvojicu, ktorú by ste pri balení sa na letnú dovolenku rozhodne nemali nechať doma.

Prečítajte si tiež: Známe Slovenky podľahli najväčšiemu vlasovému trendu: Ktorej radikálna zmena prospela najviac?

Barbora Bakošová

Šatka je jeden z doplnkov, ktorú možno nosiť hneď niekoľkými spôsobmi. Či si ju zapletiete do vrkoča či zviažete do turbanu závisí len na vašej fantázii. Modelka a moderátorka Barbora Bakošová si ňou dotvorila jednoduchý hladký účas, ktorý tak nedobudol príjemný “summer vibe”. 

Mária Zelinová

V prípade, že hovoríme o doplnkoch na leto roka 2019 nemôžeme vynechať trendové mušle, bez ktorých sa toto leto nezaobíde každá správna milovníčka módy. Medzi tie sa rozhodne radí i modelka a moderátorka Mária Zelinová, ktorá si ich krátku “choker” verziu doslova zamilovala.

Alexandra Orviská

Priekopníčkou v oblasti módy je na Slovensku i moderátorka Alexandra Orviská. Tá si taktiež vybrala trendové mušle, no zvolila ich inú formu. Toto leto sa totiž nemusíte viazať len na ich náhrdelníkovú verziu. Čo takto vyskúšať náramok či dokonca anklet?

- Najčítanejšie -