Presunúť na hlavný obsah

Zvýšte svoj sexepíl a ženskosť podľa vzoru štýlových Sloveniek: Tieto vedia, ako na to!

Slovenské celebrity

Inšpirujte sa aj vy trikom, ktorý s obľubou používajú známe slovenské krásky. Tie našli jednoduchý spôsob, ako zvýrazniť svoju nežnú stránku, no zároveň podčiarknuť svoj sexepíl.

Soňa Skoncová

V živote moderátorky a modelky Soni Skoncovej má móda silné postavenie, čo je možné na vidieť pri každej príležitosti. Šaty a topy v štýle “milk maid” vzali Instagram útokom. Obľúbili si ich ženy na celom svete, Možno aj práve preto, že sú skvelým spôsobom ako zúžiť svoj pás s upriamiť pozornosť na vaše ženské prednosti.

Mária Zelinová

Odhalené ramená predviedla aj moderátorka Mária Zelinová. Biele šaty zvýrazňujúce opálenie nesú v sebe silný nádych letnej romantiky. Vzdušné volány priam prebúdzajú vaše ženskejšie ja. Celkový vzhľad moderátorka podčiarkla trendovými doplnkami, ktoré z jej outfitu robia skvelú letnú inšpiráciu.

Neprehliadnite: Známe Slovenky podľahli najväčšiemu vlasovému trendu: Ktorej radikálna zmena prospela najviac?

Jeanette Borhyová

Padavé šaty voľného strihu z ľahkého materiálu sú na letné obdobie priam ideálne. Odhalené ramená tejto jednoduchej módnej kreácii dodávajú šmrnc a ľahký boho nádych. Miss Universe SR 2013, Jeanette Borhyová pôsobí priam étericky. 

Kristína Činčúrová

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová pôsobí mimoriadne jemným a krehkým dojmom, ktorý sa jej podarilo ešte zvýrazniť. Vhodne zvoleným ľahučkým asymetrickým topom odhaľujúcim vaše ramená tento dojem u svojho okolia zanecháte aj vy.

Prečítajte si tiež: VIDEO: 10. narodeniny FEMINITY: Silvia Kušnírová s top detailom kravaty, Zuzana Kanisová a Emma Drobná udávajú štýl

Barbora Franeková

Neexistuje snáď nadčasovejší kúsok než tradičná biela košeľa. Tá je využiteľná snáď na 100 spôsobov. Nechajte sa inšpirovať bývalou kráľovnou krásy Barborou Franekovou, ktorá do tejto klasiky klasík vniesla dávku sofistikovej zvodnosti.

- Najčítanejšie -