Presunúť na hlavný obsah

Dovolenkové destinácie: Priateľka Mareka Fašianga má tip na zaujímavý ostrov a kam viedli kroky Ivany Gáborík?

Slovenské celebrity

Slovenské krásky si už tento rok stihli zamieriť do skutočne krásnych dovolenkových destinácií. Ktoré im učarovali a čím vás môžu inšpirovať?

Klementína Tomrecaj, Fidži

Krásna módna návrhárka Klementína Tomrecaj, ktorá mohla byť pokojne aj modelkou, stihla tento rok absolvovať exotiku v podobe dovolenky na Fidži v Tichomorí. Táto ostrovná krajina má čo ponúknuť svojim návštevníkom a svoje o tom vie aj Klementína. Krásne, priam nenarušené pláže, vysoké mohutné palmy priam lákajú k takémuto záberu. 

Ivana Gáborík, Kajmanské ostrovy

Začiatkom mája sa pochválila sexi slovenská tanečnica aj podnikateľka so značkou Kattiva Trends, Ivana Gáborík, zábermi z prekrásnych Kajmanských ostrovov v Karibiku. Dovolenku absolvovala so svojím manželom a okrem jej krásy krásou uchvacovalo aj prostredie plné vysokých paliem, koralových atolov či miestnej architektúry, z ktorej kúsok môžeme obdivovať aj z tohto záberu. 

Mohlo by vás zaujímať: Strihy plaviek známych Sloveniek: Dominika Cibulková vsadila na tento vzor a kto je (ne)známa bikini kráska?

Mária Zelinová, Ibiza

Moderátorka a modelka Mária Zelinová prednedávnom odletela na slnečnú španielsku Ibizu, ktorú nenavštívila po prvý krát, ale rada sa sem vždy vracia.  Je to pre ňu podľa jej slov vysnívaná dovolenka, požičať si auto, cestovať skrz naskrz ostrovom, spoznávať nové miesta, nádherné pláže. Vraj je to pre ňu dokonalá dovolenka a už sa teší ako sa vykúpe v tyrkysovom mori. 

Naty Kerny, Maroko

Známej influencerke Naty Kerny učarovalo Maroko s jeho Marakéšom, ktoré pobláznilo už nejednu známu Slovenku. Podľa viacerých vraj neexistuje krajšie miesto, kde by ste dokázali vyčarovať nezabudnuteľné fotografické momentky. Aj sama Naty na svojom instagrame napísala, že sa cíti ako z Tisíc a jednej noci. Prebádala vraj Marakéš, ale má v pláne sa sem vrátiť a nazbierať oveľa viac zážitkov z celej krajiny. Maroko je vraj stálo za každý dirham a odporúča ho všetkým, pretože je to najdostupnejšia a najlacnejšia exotika. 

Čítajte tiež: Destinácia, ktorá je hitom roka 2019: Soňa Skoncová si na nej zamilovala ľudé, Alena Pallová svojím stylingom splynula 

Tereza Bizíková, Guadeloupe

Krásna priateľka herca Mareka Fašianga, modelka Tereza Bizíková sa rozhodla pre Guadeloupe, ktorý je jedným z čarovných ostrovov Karibiku. Málokto vie, že sa tento ostrov nazýval aj Karukera, „ostrov krásnych vôd“. Terezu však okrem tejto „vody“ uchvátila aj krásna príroda, ako možno vidieť.  

Daniela a Veronika Nízlové, Španielsko

Pozdravy na svojej sociálnej sieti so slnkom zaliateho Španielska poslalo svojim fanúšikom aj spevácke duo Twiins. Veronika a Daniela Nízlové si v tomto prostredí, kde sa spája autentickosť architektúry a krása priezračného mora zapózovali v takomto prevedení a skutočne im to pristalo. Pri pohľade na nich  a pozadie fotografie máte chuť kúpiť si letenku čo najskôr. 

Neprehliadnite: Twiinsky a ich predvýber plaviek na túto sezónu: Všimnite si strihy, ktoré volia vzhľadom na svoje postavy 

Janka Slačková, Spojené Arabské Emiráty 

Redaktorka a modelka Janka Slačková strávila niekoľko nezabudnuteľných dní na dovolenke  v Spojených arabských emirátoch. Táto destinácia patrí stále k jedným z najvyhľadávanejších  a dobrou správou je, že je čoraz viac aj cenovo prístupnejšia. Janku nadchol predovšetkým hotel ladený v typickom arabskom štýle s prvotriednymi službami, nezameniteľná kuchyňa, či magické západy slnka s delfínmi, aj majestátnosť architektúry. Pri jednej z pamiatok si urobila aj takýto dych berúci záber.

Barbora Bakošová, Lotyšsko

Netradičnú dovolenkovú destináciu si vybrala modelka a moderátorka Barbora Bakošová. Išlo o Lotyšsko, ktorého krásy navštívila počas cesty po Európe, kde videla hneď niekoľko krajín. Tento záber uprostred krásnej lotyšskej prírody urobila Barbora pri vodopáde Venta. Veru, aj netradičné destinácie dokážu prekvapiť, čo poviete? Barbora vrelo odporúča.

Ktorá slovenská kráska vás svojím výberom dovolenkovej destinácie inšpirovala najviac?

spolu hlasovalo 187 ľudí

- Najčítanejšie -