Presunúť na hlavný obsah

Komu patrí toto sexi pozadie? Priateľka obľúbeného herca, lámača ženských sŕdc, má úžasnú postavičku

Feminity

Známy herec Marek Fašiang nedá na svoju milovanú polovičku dopustiť. A my sa mu veru ani nedivíme. Je mladá, krásna, ambiciózna a sexi. Tušíte, komu patrí toto telo?

Má dokonalé nohy, perfektnú pleť, zvodný pohľad a sladký úsmev. Zaujíma vás, ktorý známy, sexi chlap má po boku túto príťažlivú ženu? Prezradíme vám, že ide o obľúbeného otecka.  

Prečítajte si: Jeden z najstabilnejších párov si po 17 rokoch povedal ÁNO: Pozrite sa na ten nádherný prsteň zblízka!

Očarila ho na prvý pohľad

Ak ste tipovali herca zo seriálu Oteckovia Mareka Fašianga, tipovali ste správne. Áno, práve jeho priateľka, modelka Tereza Bizíková má takúto bezchybnú postavičku. Populárneho herca, ktorého preslávil najmä menovaný seriál, očarila Tereza na prvá pohľad. Okamžite si ho získala. Hoci je medzi dvojicou väčší vekový rozdiel, ani jednému to neprekáža. Práve naopak. Skvele si rozumejú, majú veľa spoločných záujmov a výborne sa dopĺňajú. 

Veľa vecí ich spája

Obaja milujú prírodu, dobrodružstvá, šport a relax. Od začiatku si vraj mali čo povedať a cítili sa pri tom druhom naozaj dobre. Dnes žiaria šťastím a vyzerajú maximálne spokojne. Sexi veterinára Tomáša, ktorého v obľúbenom seriáli Marek stvárňuje, by chcela mať doma nejedna žena. Avšak súdiac podľa fotografií sa zdá, že herec našiel svoju spriaznenú dušu. Je vidieť, že je naozaj veľmi zaľúbený. 

Neprehliadnite: Najsexi mamy slovenského šoubiznisu: Pri pohľade na nich je vek len číslo a verili by ste, že už majú takéto veľké deti?

Zdá sa, že Marek aj Tereza patria medzi veľmi aktívne tipy a milujú pohyb. Nieleže si takto dokonale vyvetráte hlavu a utriedite myšlienky, ale navyše sa to v pozitívnom zmysle odrazí aj na vašej postave. Krásna Tereza nedá na beh dopustiť. Práve takto sa udrživa v dobrej kondícii. A treba uznať, že výsledky veru vidieť. 

Diskusia k článku

comments powered by Disqus