Presunúť na hlavný obsah

Deň princeznej: Pozrite sa, ako vyzeral bežný deň princeznej Diany a čo všetko mala ikonická žena pod palcom

Zahraničné celebrity

Ak si myslíte, že v pozícii princeznej v podstate nič zásadné cez deň neriešite, veľmi sa mýlite. Pozrite sa spolu s nami, ako vyzeral bežný deň charizmatickej princeznej Diany. Treba uznať, že time-management musela mať 100%!

Deň začínala o piatej ráno a toto všetko musela stihnúť

V čase, keď sa sympaptická plavovláska Diana zasnúbila s britkým princom Charlesom, spôsobili obrovský ošiaľ. Ona bola krásna učiteľka v škôlke, ktorá pôsobila hanblivo, nevinne, no odrazu sa mala stať princeznou. V momente, kedy povedala ”áno” Charlesovi sa jej život od základov zmenil. Živý prenos zo svadby vysielalo 74 krajín a videlo ju viac ako 750 miliónoc ľudí. Rok po svabe sa im narodil prvý syn a v septembri 1984 druhý. Ak si však myslíte, že úlohou mamy sa jej povinnosti za bránami Kensigtonského paláca končili, veľmi sa mýlite. Aj keď sama vždy tvrdila, že bola oveľa radšej mamou, ako princeznou z Walesu. Diana mala veľmi nabitý program a aby všetko stihla, vstávala najneskôr o 5:00 ráno. Jej deň končil mnohokrát pred 22:00 hodinou a to sa v podstate nezastavila. 

Neprehliadnite: Diana aj po rokoch kráľovnou sŕdc: Mesto Paríž si uctí jej pamiatku špeciálnym spôsobom

V prvom rade mama

Deťom sa snažila vytvoriť dokonalé rodinné zázemie, také aké ona nikdy nemala. Neustále ich bozkávala, hovorila im ako veľmi ich ľúbi a čo všetko pre ňu znamenajú. Snažila sa, aby poznali aj bežný život, ten mimo dverí kráľovského dvora. Brala ich do fast - foodov, kupovala im sladkosti, hrala s deťmi futbal, či dokonca ich vzala do Disneylandu. Robila veľa vecí po svojom a v podstate tak, že kráľovná nad nimi vždy krútila hlavou. No pre Dianu bolo najpodstatnejšie, aby boli jej deti šťastné. Jej životné motto jej synovia milovali. ”Môžeš byť taký nezbedný, ako len chceš. Len sa nenechaj chytiť” a ona sa toho aj držala. 

Dokonalý time  - managemant 

Ako sme už spomínali, Dianin deň začínal o 5:00 ráno. Dala si horúci čaj, sprchu, zacvičila si a išla deťom pripraviť raňajky. Najradšej ich totiž robila ona sama a veľmi si na to potrpela. Následne, keď chlapci vstali, dala si raňajky spolu s nimi a trávili čas hrami. Diana ich pomerne dlho dojčila, takže keď boli malí a ak ju čakali nejaké oficiálne stretnutia, brávala ich so sebou. Po povinných návštevách, veľmi často navštevovala útulok pre bezdomovcov. Princezná sa dlhodobo zaujímala o problémy ľudí bez domova. Spolupracovala s charitou Centrepoint a denne sa venovala tejto oblasti. Keď mal William 12 rokov, prvýkrát ho na toto miesto vzala, aby pochopil, aký je reálny život. Okrem toho pravidelne navštevovala chorých a venovala sa v maximáknej miere charite. A to veľmi aktívne.  Áno, robila to každý deň. Večer sa opäť venovala deťom a do postele ich ukaldala zo zásady sama. Veľmi jej na tom záležalo. 

Prečítajte si tiež: Tento rok bude poriadne horúco: Najsexi plavkové trendy podľa celebritných krások

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus