Presunúť na hlavný obsah

Vieme, kde môžete stretnúť najkrajšie ženy sveta: Toto sú ich najobľúbenejšie dovolenkové destinácie

Zahraničné celebrity

Supermodelky. Ulice Paríža, Milána, New Yorku a Londýna sú pre nich miestom výkonu práce. Kam vedú kroky modeliek, keď sú “off duty”?

Elsa Hosk vo švédskom Archipelago

Modelka Elsa Hosk najradšej vyrazí do svojho rodného Švédska, šepciálne do svoho rodného mesta. Hosk hovorí: „Som nostalgická, pretože v Archipelago som strávila mnohé letá. Je krásne, žiadne iné miesto sa mu nevyrovná - útesy, voda, jedlo, plachetnice, môžete ísť z ostrova na ostrov, všetci moji priatelia tam majú domy, sú tam aj moji rodičia. Preto tam rada chodím”

Miranda Kerr na Tahiti

„Vždy som si to tam so svojimi priateľkami dobre užila," povedal Kerr. „Rada plávam a keď som s nimi pred niekoľkými rokmi išla na Tahiti, bola tam najkrajšia voda, akú som kedy videla. Veľa sme meditovali a po prvý raz som tiež vyskúšala paddle-board yogu. Keď som z neho spadla, dobre sme sa na tom zasmiali. Tento výlet bol presne to, čo sme potrebovali - kvalitná babská jazda.”

Behati Prinsloo v Južnej Afrike

Modelka na otázku, ktoré je jej obľúbené dovolenkové miesto, odpovedala podobne ako aj Elsa Hosk. Tiež za neho považuje miesto, kde vyrastala, „Kapské Mesto milujem, pretože tam mám rodinu. Vyrastaal som medzi Namíbiou a Kapským mestom a mám preň vo svojom srdci veľmi zvláštne miesto. Je nádherné.”

Neprehliadnite: Nakuknite do jedálnička krásnej Ivanky Trump: Na tejto veci úzkostlivo trvá

Bella Hadid v Turks a Caicos

Americká modelka si užila romantický útek z reality s jej nemenej známym priateľom, hudobníkom The Weekendom. Jej fanúšikov na Instagrame potešila snímkami plnými bikín a vodných skútrov. Idylické!

Candice Swanepoel v Brazílii

Modelka Victoria's Secret  Candice sa nemôže nasýtiť bezstarostnej povahy Brazílie, „Milujem brazílsku kultúru - jedlo, hudbu, veľa šťastných ľudí, pláže a palmy. Je to moje obľúbené miesto na dovolenku."

Kendall Jenner v Aspene, Colorado

Jendall si pred nedávnom evidentne potrebovala oddýchnuť od večného leta v Kalifornii a pridala sa ku zvyšku klanu Kardashian pri ich úteku do Aspenu, o čom modelka dala vedieť foto v bikinách v snehu. To ochladenie evidentne vzala skutočne vážne!

Lily Aldridge v Disney World

„Moje najobľúbenejšie miesto, kam chodím s mojou dcérou Dixie je Disney World” hovorí modelka Lily Aldridge. „Vždy spolu máme ten najmagickejší čas. Počas posledného výletu som bola tehotná so svojím synom, Winstonom, takže som nemohla ísť na mnohé atrakcie, ale Epcot bol doslova rajom plným jedla pre tehotnú ženu! Užila som si úplne nový uhol Disney Worldu a ja som si zamiloval každý jeden kus."

Prečítajte si tiež: Odhaľte tajomstvo kráľovských šiat: Čo prezrádzajú skryté detaily a komu sa Diana v týchto mini chcela pomstiť?

Helena Christensen v Dánsku

„Keď sa vrátim domov do severného Dánska, rada vidím priateľov a rodinu, utešiem do mojej chaty na pláži a celý deň plávam," hovorí Christensen. „Táto foto bola urobená pred tromi rokmi, keď som práve dostala svoje šteniatko, Kumu. Bolo to zábavné sledovať ako prvýkrát objavuje toľko vecí, najmä oceán. Každý večer by sme išli na pláž a chytila posledné lúče krásneho západu slnka."

Liu Wen v Číne

„Pri mojej práci zvyčajne nemám čas na letnú dovolenku, takže keď ma môj tím prekvapil krátkym výletom do troch miest v Číne, bolo to pre mňa naozaj špeciálne," hovorí Wen. „Nikdy som nevedela, do ktorého mesta mierime, až kým som sa nedostala na letisko a nevidela som svoju letenku Bolo to tak spontánne! Skočili sme do Nanningu, Chongqingu a Ordosu a užili si týždeň plný objavovania, nových priateľov a jedenia všetkých pochúťok miestnej kuchyne."

Adriana Lima v Salvador Bahia, Brazília

O svojej vysnívanej dovolenkovej destinácii modelka Adriana Lima hovorí: „Moje obľúbené miesto pre dovolenku je moje rodné mesto v Brazílii. Chodím tam aspoň 2 krát ročne."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe