Presunúť na hlavný obsah

Nakuknite do jedálnička krásnej Ivanky Trump: Na tejto veci úzkostlivo trvá

Zahraničné celebrity

Ivanka Trump je živým príkladom toho, že ani nabitý harmonogram nie je prekážkou k dokonalej postave. Jej recept? Jedálniček, ktorý naštartuje váš metabolizmus.

Ivanka Trump je bezpochyby zaneprázdnenou ženou. Okrem toho, že je matkou 3 detí, môže si na svoje konto pripísať aj mnoho ďalších pracovných aktivít. Modeling, podnikanie v oblasti módy, boj za práva žien či dokonca status poradkyne v Bielom dome Ivanka je známa pod hastagom #WomenWhoWork a ten v jej prípade skutočne hovorí za všetko! Z Ivanky si môžeme zobrať príklad aj pri udržiavaní postavy. Vyhýba sa redukčným diétam a navyše jej diétne tajemstvá nie sú pre bežného človeka nereálne.

Neprehliadnite: Odhaľte tajomstvo kráľovských šiat: Čo prezrádzajú skryté detaily a komu sa Diana v týchto mini chcela pomstiť?

Ráno začína vodou

Ešte predtým, než sa Ivanka pustí do raňajok, začína deň veľkým pohárom citrónivej vody. To jej potom pomáha cítiť sa plnšie a vo výsledku toho skonzumuje menej. Citrónová voda taktiež zaisťuje dostatočnú hydratáciu po celý deň. Správny pitný režim vás totiž môže zbaviť celulitídy, ubrať vám dva kilogramy, ktoré sú spôsobené zadržiavaním vody v lete a v neposlednom rade sa vám tiež zlepší pokožka, ktorá sa dostatočnou hydratáciou vypne. Týchto kvalít si je vedomá aj Ivanka Trump, ktorú bez nápoja v ruke či na stole uvidíte ťažko. Pre Harper's Bazaar Ivanka povedala: „To, čo pravdepodobne stojí za zmienku je moja nadmerná konzumácia tekutín. Do veľkej miery pijem len vodu, čaj Tazo alebo kávu pol na pol.” Ivanka Trump doslova nedokáže zvládnuť myšlienku neuhaseného smädu. Mám úzkosť, keď som 30 minút bez pohára vody v mojej blízkosti!" , povedala pre Fit Pregnancy o svojom impozantnom záväzku k hydratácii Ivanka Trump.

Raňajky sú základom dňa

Týmto známym príslovím sa riadi i Ivanka Trump. „Každé ráno si dávam buď tvaroh alebo grécky jogurt. Dávam prednosť chuti, takže s miskou čučoriedok alebo malín a cereálií," povedala v rozhovore pre Fit Pregnancy. V prípade raňajok tiež nedá dopustiť na ovesné vločky, ktoré uprednostňuje skôr jej početná rodinka než ona sama. Ovsenú kašu majú radi obzvlášť jej deti. „Ak raňajkujú ovsené vločky, vyberiem všetky druhy posýpok - chia semienka, bobule, ľanové semienka, goji, škoricu, vlašské orechy a mandle," povedala Ivanka pre My Morning Routine. Tými si deti “ozdobia” svoje ovsené vločky.

Dcéra je jej príkladom

Ivanka Trump sa stará o to, aby so svojou rodinou trávila dostatok času. Pre Harper's Bazaar povedala, že ona a jej dcéra, Arabella, si každý týždeň užijú dámsku jazdu v Trump Grill. O svojej dcére Ivanka povedala, že je to zdravý jedák a podobne ako aj jej mama i ona obľubuje lososa so zeleninou. Ten obsahuje omega-3 mastné kyseliny, teda tuky, ktoré sú nevyhnutne potrebné pre naše bunky, aby správne rástli, a náš organizmus tak fungoval “ako po masle”. Okrem toho je losos zdrojom vitamínov D a B i bielkovín. S dostatkom bielkovín vám svaly porastú rýchlejšie, čo znamená, že sa vám zrýchli bazálny metabolizmus a vy tak budete rýchlejšie spaľovať aj v režime spánku. Nebojte sa, aj Arabella je dieťa ako každé iné. Po zdravom obede je čas na sladký dezert, pri ktorom opäť platí: aká matka, taká Katka. Obe si totiž rady pochutajú na jahodovej zmrzline.

Prečítajte si tiež: Jeden z najutajovanejších párov Hollywoodu: Charizmatický Jamie Foxx konečne prehovoril o vzťahu s Katie Holmes

Sacharidová revolúcia

Pokiaľ ide o zdravé stravovanie, Trump priznáva, že prešla dlhou cestou. Pred narodením svojho prvého dieťaťa, Arabella Rose, Ivanka Trump holdovala sacharidom v podobe pizze či cestovín aj trikrát denne. Súčasné zdravé stravovacie návyky si vštepila až po pôrode. Dnes sa spolieha hlavne na lososa či kurča, domáce zeleninové polievky a šaláty. Podľa svojich slov sacharidy obmedzuje, ale nie natoľko, aby ich nejedla vôbec. Skôr volí správny čas, kedy je jesť. Tým je prvá polovica dňa, kedy je telo dokáže lepšie spáliť. Materstvo jej doslova zmenilo život.

Dbá na pohyb

Udržiavať sa vo forme bez pohybu, to by asi len tak nešlo. A veľmi dobre to vie aj Ivanka Trump. Okrem toho, že má za sebou polmaratón a pravidelne behá, venuje sa aj meditácii a joge. Tá nie je len o pohybe samotnom, ale aj o celkovom vnímanie svojho tela, zlepšenie trávenia, správnom dýchanie a posilnenie svalov, o ktorých mnohokrát ani nevieme, že ich máme.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus