Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najutajovanejších párov Hollywoodu: Charizmatický Jamie Foxx konečne prehovoril o vzťahu s Katie Holmes

Zahraničné celebrity

Jamie Foxx a Katie Holmes sú jedným z hollywoodskych párov, ktoré sú notoricky známe tým, že sú na informácie o svojom vzťahu skúpe. Herec urobil prvýkrát výnimku.

Zaručené fámy o láske herečky Katie Homes a herca Janieho Foxxa kolujú showbiznisom doslova celé roky. Ani jeden z hereckej dvojice vzťah oficiálne nepotvrdil, no na druhej strane ani nevyvrátil. Až donedávna bol tento tajomný vzťah zahalený rúškom tajomstva, ktoré nedávno poodhalil práve charizmatický Jamie Foxx.

Neprehliadnite: Internetová megahviezda Daniel Fuchs známy ako Magic Fox: Tento fešák je prototypom moderného muža

Prvykrát oficiálne

Dlhoočakávaným “red carpet” prejavom, ktorý deklaroval herečku a herca ako oficiálny pár, bola ich účasť na Met Gala 2019. Katie Holmes a Jamie Foxx si dokonca zladila i svoje outfity. Katie bola oblečená v nádhernej fialovej róbe z tylu s ozdobným perím z dielne módneho dizajnéra Zaca Posena, zatiaľ čo mal Jamie obuté topánky vo farbe róby sympatickej herečky. Až do tohto okamihu sa totiž dvojica spolu na červenom koberci nikdy neukázal. Hoci je pravdou, že v posledných dvoch rokoch svoj vzťah začali verejnosti postupne priznávať.

Pod rúškom tajomstva

Zvesti o romantickom vzťahu medzi hereckými kolegami sa začali šíriť v auguste 2013 potom, čo bol pár videný pri spoločnom tanci na charitatívnej akcii v Hamptons. Katie a Jamie teda v tichosti randia viac ako päť rokov. Veľkým otáznikom, ktorý pravdepodobne zostane nevysvetlený, je to, ako sa tejto dvojici podarilo až do ich debutu uniknúť zedavým fotografom. 

Prečítajte si tiež: Diana aj po rokoch kráľovnou sŕdc: Mesto Paríž si uctí jej pamiatku špeciálnym spôsobom

Na diaľku

Podľa zdroja PageSix sa herec na nedávnej akcii vyjadril ku svojmu vzťahu s Katie. Zdroj povedal: „Jamie povedal, že im to spolu klape. Udržujú vzťah na diaľku a sú silnejší než kedykoľvek predtým.” Pár totiž žije kilometre a kilometre od seba. Jamie býva v Los Angeles, zatiaľ čo Katie žije s dcérou v New Yorku. „Keď môžu tráviť čas spoločne, trávia ho. Keď sú zaneprázdnení a nemôžu, tak nie. Sú to dvaja dospelí, ktorí si užívajú svoju spoločnosť“ napísal v apríli 2019  People. V prípade tejto celebritnej dvojice skutočne platí, že na vzdialenosti nezáleží.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus