Presunúť na hlavný obsah

Internetová megahviezda Daniel Fuchs známy ako Magic Fox: Tento fešák je prototypom moderného muža

Zahraničné celebrity

Svet Instagram priniesol popri celebritách mnoho nových tvárí, ktoré svojím výzorom, módnym i životným štýlom ovplyvňujú ľudí na celom svete. Jedným z nich je i @magic_fox.

Za prezývkou @magic_fox sa skrýva Daniel Fuchs. Daniel je nemecký lifestylový bloger a fotograf, ktorý sa takmer zo dňa na deň stal slávnym po tom, čo sa jeho fotografia bez trička stala doslova virálnou. Dnes ho na Instagrame sleduje 1,9 milióna fanúšikov. Fuchs je tiež pravidelným prispievateľom na svojom blogu, kde píše o fitness, cestovaní a automobiloch, čo sú témy blízke jeho publiku.

Neprehliadnite: Diana aj po rokoch kráľovnou sŕdc: Mesto Paríž si uctí jej pamiatku špeciálnym spôsobom

Fanúšikovskú základňu tvoria predovšetkým 20 až 30-roční muži, pre ktorých je Daniel motiváciou i zdrojom inšpirácie v oblasti módy. Jeho fitness know-how v kombinácii s jeho jedinečným štýlom a jeho vášňou pre módu ho premenilo na jedného z najúspešnejších mužských módnych a fitness influencerov, a to nielen v Nemecku, no na celom svete. Nezanedbateľnú časť tvoria samozrejme i ženy, pre ktorých je Daniel ideálom dokonalého muža

Prečítajte si tiež: Tento rok bude poriadne horúco: Najsexi plavkové trendy podľa celebritných krások

Chytil sa svojej šance

Postovanie fotografií jeho vypracovaného tela bolo pre Daniela hobby. Po tom, čo na sociálnych sieťach zaznamenal masívny nárast fanúšikov, Daniel videl príležitosť, ktorú naplno využil. Zo svojho mena urobil značku a stal sa uznávaným influencerom. Vždy som si vybral značky, bez ohľadu na to, či to bolo v súvislosti s kooperáciou alebo akýmkoľvek iným odporúčaním, na základe toho, či som ja osobne mal rád značku a jej produkty. Moji followeri ma poznajú a oceňujú moju úprimnú spätnú väzbu, najmä v oblasti módy, životného štýlu a športových tém,” povedal o svojej práci na sociálnych sieťach Daniel.

- Najčítanejšie -