Presunúť na hlavný obsah

Najzmyselnejšia instagramová babička: Pri pohľade na ňu by ste jej skutočný vek naozaj netipovali

Zábava

Niektoré ženy sú živým dôkazom toho, že vek, deti a dokonca ani vnúčatá by vám nemali zabrániť v tom, aby ste sa o seba dobre starali.

Zaklina Berrido Pisano je blogerka pochádzajúca z Belehradu v Srbsku, ktorá v súčasnosti žije v Taliansku. Napriek tomu, že sa prepokladá, že svet sociálnych sietí patrí predovšetkým mladým generáciám. Zaklina tento svet dobyla svojimi dokonlalými fotografiami a tagom  #grandmotherthatlovesfashion. Jej Instagram má momentálne viac než pol milióna sledovateľov.

Neprehliadnite: Vieme, čo môžete čakať od kamarátky podľa znamenia: Kto je verný až za hrob a na koho ego si dávať pozor?

Pri pohľade na jej fotografie je len ťažké uveriť, že táto žena má 50 rokov a je matkou 2 detí a babičkou 2 vnučiek. Zaklina Berrido Pisano totiž vôbec nezodpovedá stereotypu rozkošnej babičky so šedými vlasmi. Za svoj úspech môžete vďačiť vysokej štíhlej postave modelky a mladistvému vzhľadu, za ktoré si vyslúžila titul “najzmyselnejšej babičky na svete".

Babka blogerka

Život Zakliny je sústredený predovšetkým okolo módy a štýlu. Veľmi dobre chápe súčasné módne trendy a jej “áčkové” stylingy jej možno závidieť. Podobne, ako mnohí blogeri, aj 50-ročná babička spolupracuje s mnohými známymi odevnými značkami, snaží sa duchovne rozvíjať a rozširovať svoj svetonázor. Jej rola babičky pre ňu nie je o nič menej dôležitá. „Rodina je môj život. Učila som ich plávať, jazdiť na bicykli. Byť babičkou je to, čo ma robí v mojom živote najpyšnejšou. Keď ma tak moje vnúčatá volajú, som dojatá. Hovoria mi ¨grandma¨ alebo ¨noni¨ a dávajú mi cenné životné lekcie. Sú to moje poklady,” hovorí Zaklina o vzťahu k svojim vnučkám.

Prečítajte si tiež: Rodina tejto krásnej mamičky je na zjedenie: Keď uvidíte jej fotografie, zostanete v nemom úžase

Recept na večnú krásu

Tajomstvo mladosti a krásy zmyselnej babičky je jednoduché: neje chlieb, naopak konzumuje veľa bielkovín v podobe mäsa, zeleniny, ovocia a pije veľa vody. Nefajčí a nepije alkohol. Do posilňovne si so sebou nikdy neberie telefón, ktorý by ju rozptyľoval a jedlo chápe, en ako palivo potrebné na udržanie energie. Je, aby žila a nežije, aby jedla.

- Najčítanejšie -