Presunúť na hlavný obsah

Vieme, čo môžete čakať od kamarátky podľa znamenia: Kto je verný až za hrob a na koho ego si dávať pozor?

Zábava

Veríte hviezdam? Vaše znamenie môže vypovedať nielen o to, aký druh priateľa ste vy, ale aj tom, ktoré zo znamení je pre vás tým najkompatibilnejším priateľom.

Baran

Ak ste sa narodili v znamení barana, ste pravdepodobne veľmi nezávislý a vždy v pohybe. Oceníte predovšetkým priateľa, ktorý je rovnako zaneprázdnený ako vy. Nakoľko vyžarujete dôveru a všeobecný optimizmus, pritiahnete veľké množstvo potenciálnych BFF (vrátane tých pre vás nie príliš vhodných). Váš rázny postoj a otvorený spôsob komunikácie však odradia precitlivelé typy, čo je pre vás požehnaním.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Lev, Strelec, Váhy

Blíženci

Nemôžete odolať dobrému rozhovoru? Lákajú vás dokonca aj šťavnaté klebety? Vždy ste patrili k tým, ktorí milujú spločnosť? Na vine sú hviezdy! Vaša osobnosť, ktorá je ovládaná vzduchom, nedovolí ľuďom, aby sa do vašej tesnej blízkosti dostali príliš rýchlo. Veci nechávate voľne plynúť, do momentu, kým si s niekým “nesadnete” intelektuálne. 

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Vodnár, Váhy, Baran

Býk

Toto znamenie je, pokiaľ ide o priateľstvo, mimoriadne lojálne. Ak je vaším najlepším kamarátom práve býk, je možné, že ním je už takpovediac “od plienok”. Býk je ovládaný silou Venuše. Ak ste býkom, ste milujúcim človekom, ktorý sa v spoločnosti svojho najlepšieho priateľa cíti viac než dobre, a preto ju často vyhľadáva. Všetky spoločné aktivity sú viac než vítané.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Ryby, Rak, Kozorožec

Kozorožec

Kozorožec je ovládaný Saturnom, ktorý má veľkú otcovskú energiu. Stojíte pevne nohami na zemi. Ste stabilný a seriózny človek. To z vás robí spoľahlivého a oddaného priateľa, ktorý je niekedy však až príliš sarkastický a náchylný k poúčaniu. Ambície a postavenie sú pre vás dôležité, robíte si priateľov na vysokých miestach.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Býk, Panna, Škorpión

Lev

Ľudia narodení v znamení leva sú skvelí priatelia. Zistíte to aj podľa toho, že to o sebe sami hrdo tvrdia. Hmm neslávne levie ego. Áno, radi riadite všetkých okolo (vodcovstvo, však?) a ste centrom pozornosti (to k tomu proste patrí). Zároveň však ste srdeční, veľkorysí a láskaví. Váš najlepší priateľ sa vyrovná s vašou egocentrickou povahou a bude si užívať zábavu, ktorá k vašej spoločnosti neoddeliteľne patrí.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Strelec, Baran, Váhy

Neprehliadnite: Znamenia žien, ktoré najviac priťahujú mužov kvôli týmto vlastnostiam: Patríte medzi ne aj vy?

Panna

Keď sa s vami ľudia prvýkrát stretnú, myslia si, že ste odmeraný človek. Na ich prekvapenie, ide však len o hanblivosť. Chvíľu trvá, kým sa v ich spoločnsoti začnete cítiť prirodzene, no keď sa tak stane, ste lojálni až na smrť. Občas však môžete byť až príliš opatrní a kritickí, uvoľnite sa.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Kozorožec, Býk, Rak

Rak

Raci sú v srdci introverti. Okruh vaších najbližších ľudí je zrejme skutočne veľmi úzky. Sú nimi členovia rodiny, ktorá je vždy na prvom mieste a priatelia, ktorých možno zrátať na prstoch jednej ruky. Ste veľmi citliví a emocionálni, čo znamená, že ste občas náladoví. Vaše priateľstvá sú vždy hlboké, oddané a celoživotné. Preferujete kvalitu nad kvantitou.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Ryby, Škorpión, Býk

Ryby

Ste prirodzene sympatický a otvorený človek, navyše dobrý poslucháč, čo je zriedkavé. Vaši priatelia vedia, že k vám môžu prísť vždy vtedy, keď sa cítia najhoršie. Ste veľmi intuitívny typ, ktorý vie svojich priateľov vždy povzbudiť a dať im podporu, ktorú potrebujú.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Rak, Škorpión, Býk

Strelec

Chcete vidieť svet a láka vás dobrodružstvo. Ste praví voľnomyšlienkári. Potrebujete veľa voľnosti a v ideálnom prípade len veľmi málo zodpovednosti - a to sa týka i priateľstva. Ste zábavní a spontánni, ale niekedy až príliš “vo svojom svete” na to, aby ste rozmýšľali o pocitoch iných ľudí.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Baran, Lev, Vodnár

Škorpión

Ste intenzívny človek. Chcete, aby boli veci skutočné a čestné, inak to pre vás nemá zmysel. Nenávidíte všetky plytké a povrchné veci - najmä pokiaľ ide o priateľstvo. Dôvera je pre vás všetkým. Na ľudí občas pôsobíte zastrašujúco, no múdro. Prichádzajú si k vám často pre radu.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Ryby, Rak, Panna

Prečítajte si tiež: Ctižiadostivá, zmyselná, či s materinskými sklonmi: Znamenie vášho partnera prezradí, po akej žene naozaj túži

Váhy

Každý vás miluje. Ste všestranný, očarujúci a spoločenský človek. Neznášate konflikt, takže v skupine vašich priateľov pravdepodobne skončíte vždy ako mediátor. Kým riešite problémy iných, nemáte čas na tie svoje, čo zväčša najviac prekáža vašej BFF. Nemôžete si skrátka pomôcť - čo robí šťastných ostatných, robí šťastných aj vás!

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Vodnár, Blíženci, Lev

Vodnár 

Máte veľké množstvo známych, ale pravda je taká, že o to viac potrebujete svoj priestor, súkromie a čas vyhradený iba pre vás. Nenávidíte emocionálny neporiadok. Ako intelektuálne založená osobnosť dávate prednosť skôr riešeniu situácií pomocou logiky a rozumu. To z vás robí dobrého poradcu, ale pravdepodobne nie to “najlepšie rameno na vyplakanie”.

Svojho najlepšieho priateľa hľadajte v týchto znameniach: Strelec, Baran, Blíženci

- Najčítanejšie -