Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri znamenia patria medzi najžiarlivejšie: Chorobná nedôvera robí spolužitie s nimi náročnejšie

Feminity

Zdá sa vám, že to muž po vašom boku, preháňa žiarlivosťou? Možno za to môže znamenie horoskopu, v ktorom sa narodil. Pozrite sa, či za to môžu naozaj hviezdy.

Znamenie zverokruhu dokáže veľmi veľa o jednotlivcovi prezradiť. Zdá sa, že náš život ovplyvňuje takmer v každej sfére. Dokonca aj v tom, ako fungujeme vo vzťahu k partnerovi. Ruku na srdce, myslíte si, že patríte medzi najžiarlivejšie znamenia? 

Mohlo by vás zaujímať: 6 zásad stravovania podľa nutričnej poradkyne: Slovenka Janka pre vás zostavila vzorový jedálniček

Žiarlivosť v značnej miere ovplyvňuje ich život

Žiarlivosť niekedy síce dokáže tomu druhému zdvihnúť sebavedomie a pohladkať ego, avšak všetkého veľa škodí. A ak je vo vzťahu prítomná na dennom poriadku, pozítiva pre partnerský zväzok to rozhodne neprináša. Svoje o tom vedia ľudia, ktorí sa nachádzajú dlhodobo vo vzťahu s človekom, ktorému chorobná žiarlivosť nie je cudzia. Kontroly, otázky, telefonáty, jednoducho človek si občas pripadá ako keby mal znova štyri roky. Ak aj váš partner neustále vyšetruje, kde ste, s kým ste, prečo tam ste, ako dlho tam budete, niečo nie je v poriadku. Minimálne, by ste sa s ním mali o tom porozprávať. Perspektíva takéhoto vzťahu v rámci budúcnosti, nie je totiž veľmi ružová. Pozrite sa spolu s nami, ktoré znamenia zverokruhu patria medzi najžiarlivejšie. 

Čítajte tiež: Telo príťažlivej fitnesky, ktorej cvičenie je vo svete revolúciou: Zarobila takmer 500 miliónov na týcho cvikoch 

Býk

Býci potrebujú vo vzťahu istotu. A to absolútnu. Hoci na seba to často neaplikujú, od svojej polovičky očakávajú 100% dôveru. Nevera je pre nich nepredstaviteľná. Majú totiž veľmi veľké majetnícke sklony. Stačí iba náznak čohokoľvek a a neuveriteľne žiarlia. Ak by sa vám náhodou aj stalo, že by ste boli Býkovi neverná, zabudnite na to, že by vám odpustil.

Rak 

Raci patria jednoznačne medzi najcitlivejšie avšak aj najžiarlivejšie znamenia. Majú totiž dojem, že miera ich lásky je závislá aj od toho, ako veľmi žiarlia. Sú veľmi podozrievaví, nedôverčiví. No nechýba im sebareflexia a sebaovládanie. Takže akékoľvek scény u nich na verejnosti nehrozia. Toho sa nemusíte obávať. Dokáže ich však vo veľkej miere rozhodiť aj najmenší flirt. Preto sa aj tomuto vo vzťahu s nimi radšej vyhýbajte veľkým oblúkom.

Lev

Levy neznášajú prehru a vo všetkom musia byť prví. Sú radi obdivovaní, milujú uznanie, úspech a obdiv. Zbožňujú byť stredobodom pozornosti. No a práve pocity prehry, neúspechu a pýchy spôsobujú ich žiarlivosť. V blízkosti milovanej osoby len veľmi ťažko strpia osobu opačného pohlavia. V každom vidia potenciálne nebezpečenstvo. Preto Levov musíte o svojej láske neustále presviedčať a uisťovať ich v nej. 

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 164 ľudí

Býk
50
Rak
58
Lev
56

- Najčítanejšie -