Presunúť na hlavný obsah

Znamenia žien, ktoré najviac priťahujú mužov kvôli týmto vlastnostiam: Patríte medzi ne aj vy?

Zábava

Podľa astrológov sú ženy v tomto znamení zverokruhu pre mužov mimoriadne atraktívne. Viete, prečo?

I napriek tomu, že je 21. storočie, mužský svet sa ešte stále nepodarilo s istotou identifikovať. Ich chúťky, túžby, nejedenkrát v tom máme my ženy zmätok. No astronómovia najnovšie prišli na to, že nech robia, čo chcú, muži nevedia odolať ženám s týmto znamením.

Neprehliadnite: 5 vecí, ktoré považujú ženy na mužoch za nesmierne sexi: Pozrite sa, čo nás dostáva do kolien

Predtým, ako si spomenieme, o aké ide, začneme s vlastnosťami, ktoré muži na nich zbožňujú. Cit, jemnosť, no na druhej strane vedia presne, čo chcú. Ženy, ktoré vedia správny moment využiť svoj šarm a pohotovo reagovať so štipkou vtipu. Avšak najväčšou zbraňou je hlavne ten pocit, ktorý dávajú mužovi. Pocit, že potrebujú ich ochranu. 

Ide o dámy v znamení Panna. Tak, potešili sme vás? Samozrejme, nezabudnime ani na výnimky. Koniec-koncov je žena v danom znamení pre neho aj tou pravou? 

Zaujímavosťou ostáva, že muž v znamení Panny pre ženu až taký pán dokonalý nie je. Jeho prioritou sú vlastné ciele, ktoré chce v blízkej budúcnosti aj dosiahnúť. Voči okoliu je skeptický a v tomto prípade aj láska ide bokom. Muž Panna si stojí za svojím slovom. Česť a svedomie pre neho znamenajú veľmi veľa. Nemá rád akékoľvek prekvapenia, ba dokonca ani nečakané vzraty. Zostáva pomerne často slobodný, pretože nie každá dáma spĺňa ideál "dokonalej" partnerky. Na druhej strane, máloktorá žena dokáže pri ňom zotrvať dlhšie, ako je nutné. Ako sa zdá, znamenie Panna so sebou prináša viac, ako sme si mnohí mysleli. 

Mohlo by vás zaujímať: Ctižiadostivá, zmyselná, či s materinskými sklonmi: Znamenie vášho partnera prezradí, po akej žene naozaj túži

- Najčítanejšie -