Presunúť na hlavný obsah

Pamätáte si ešte na 5-ročnú hviezdu internetu? Dnes je z neho veľký fešák a s mamou vymysleli opäť skvelý plán

Lifestyle

Štýlová mamička Luisa Fernanda viedla k móde od plienok aj svojho syna, Alonsa Matea. Ten bol už v 5-tich rokoch jedno z najštýlovejších detí na svete. No spolu zdieľajú okrem módy aj ďalšiu vášeň, cestovanie. Na cestách sú zohraná dvojka. Máte to tak aj vy so svojimi deťmi?

Nediktovala mu, čo si má obliecť, bola to jeho voľba 

Podnikavá, sexi a štýlová mamička Luisa Fernanda Espinosa, ktorá bola stylistkou na voľnej nohe a pracovala aj pre Harper´s Bazaar Mexiko a v Latinskej Amerike dostala po narodení svojho syna nápad. Keďže bola móda nielen jej prácou, ale aj vášňou, rozhodla sa k nej viesť aj syna Matea Alonsa. Keď troška podrástol začala na svojom instagrame, @luisafere, uverejňovať aj synove fotky a la model. Každé ráno pred školou vraj pomáhala Mateovi vyberať si oblečenie, nediktovala mu, čo si má obliecť: „Pomohla som mu vyskladať oblečenie, aby malo zmysel, ale v prvom rade to bol on, jeho voľba,“ citoval ju The Cut. Pod jej vedením sa z neho stala jedna z najštýlovejších detských módnych ikon. Takto si ho možno aj pamätáte spred pár rokov. 

Mohlo by vás zaujímať: Zoznámte sa s najkrajšími dvojčkami na svete: Ich mama mala dôvod, aby ich svetu predstavila v tento správny čas

Spoločná vášeň matky a syna si našla množstvo fanúšikov

Dnes má instagram Luisy Fernandy takmer cez po milióna fanúšikov a Instagram jej syna  už takmer 50 000 fanúšikov. Roztomilý chlapec trocha povyrástol a jeho štýl sa ešte viac vycibril. So svojou mamou zdieľajú veľa spoločných štýlových fotografií na sociálnych sieťach. Alonso Mateo dnes patrí stále k najštýlovejším detským módnym ikonám súčasnosti a kariéru v módnom priemysle má už skutočne dobre našliapnutú. 

Plný sebadôvery, ale aj plachosti zaujal 

Vďaka ich vzájomnej snahe a vášni Alonsa Matea objavil aj známy stylista Ugo Mozie, ktorý hľadal detské módne ikony. Zaujali ho fotografie Alonsa v oblečení známych značiek ako Tom Ford, Gucci či AllSaints. Pre The Cut prezradil tiež toto: „Čo ma na prvý pohľad zaujalo, bola jeho sebadôvera.“ Hoci jeho mama priznáva, že na fotografiách sa vie tváriť a oblečenie predať, v skutočnosti vie byť ešte stále veľmi plachý, dokonca aj pred fotoaparátom. 

Čítajte tiež: Mamička 4 detí valcuje internet: Keď uvidít, aké hviezdy urobila z týchto anjelikov, pochopíte

Okrem módy aj vášeň pre cestovanie 

Avšak okrem toho, že sa Alonso Mateo venuje rovnako ako jeho mama móde, svoj čas trávi aj ďalšou záľubou, ktorej „pričuchol“ opäť vďaka nej. Spolu s ňou a s otcom žil už od útleho detstva na viacerých miestach sveta, v Kalifornii či Mexiku a v cestovaní a spoznávaní sveta pokračujú aj naďalej. Na letisku ich rozhodne neprehliadnete, veď posúďte sami. 

Neprehliadnite: Roztomilá detská módna ikona už v útlom veku: Inšpirujte sa najlepšími letnými outfitmi malej princeznej

Spoločné cestovanie si užívajú

Rovnako sú skutočne nádherné aj ich spoločné momentky z ďalších miest, ktoré sami o sebe vyrážajú dych. Toto sú len jedny z nich. Mama a syn to vedia nielen s módou, ale sú doma aj v cestovaní. Hoci mnohí rodičia možno neradi cestujú spolu so svojimi deťmi a týchto dvoch je vidieť, že si to užívajú.

Užívate si aj vy so svojimi deťmi cestovanie a spoznávanie iných kultúr?

spolu hlasovalo 79 ľudí

Áno
24
Nie
55

 

- Najčítanejšie -