Presunúť na hlavný obsah

Zoznámte sa s najkrajšími dvojičkami na svete: Ich mama mala dôvod, aby ich svetu predstavila v tento správny čas

Lifestyle

Zoznámte sa s dvojíčkami Ava Mariou a Leah Rose Clements. Práve tie boli totiž titulované ako najkrajšie dvojíčky na svete. Ich instagram má takmer 800 000 fanúšikov a v ôsmich rokoch im predpovedajú skutočne sľubnú kariéru, za ktorú vďačia aj svojej mame Jaqi.

Ich krásu obdivuje takmer 800 000 fanúšikov 

Nevidíte dvojmo. Tieto dvojíčky skutočne až vyrážajú dych svojou krásou a nevinnosťou. Majú osem rokov, sú identické, čo je na prvý pohľad aj poznať a pochádzajú s mesta anjelov, Los Angeles. Za svoj krátky život si aj vďaka svojej matke nazhromaždili takmer 800 000 instagramových fanúšikov, čo nie je zanedbateľné, čo poviete? 

Mohlo by vás zaujímať: Najpopulárnejšie mená pre chlapcov a dievčatá na rok 2019: Kto obhájil prvenstvo a kam smerujú trendy? 

Mama im našliapla kariéru modeliek

Ich matka Jaqi Clements sa o ich prípadnú budúcu kariéru modeliek stará už od mala. Nielenže ich aj sama fotí a spravuje ich Instagram, ale založila aj blog, theclementstwins.com, aby svoje dcéry svetu predstavila a našliapla ich budúcnosť. Ako ju citoval internetový portál  aol.com, vraj boli také krásne, že ľudia sa jej vždy pýtali, či nepremýšľa o tom, ako ich dostať k modelkovskej kariére.

Prvý pokus nebol ešte tým správnym časom 

Blog o dvojíčkach založila ešte v čase keď mali len pol roka, ale vtedy s tým aj prestala. Okrem starostlivosti o dvojíčky im pribudol do rodiny aj syn, ich mladší brat Chase a pre matku troch takmer rovnako starých detí bolo náročné skĺbiť svoje povinnosti s tým, aby zo svojich dcér urobila modelky od plienok. Jaqi tiež priznala, že nebol na to vtedy ten správny čas. Boli vraj skutočne malé a nebola presvedčená, či by urobila dobre. Čo je pochopiteľné. Nehovoriac o tom, že by na úkor nich nezanedbávala aj svoje tretie dieťa, syna, ktorý by sa mohol cítiť ukrátený o maminu pozornosť, čo poviete? 

Čítajte tiež: Roztomilé detské ikony, ktoré sleduje milión ľudí: Každá blondínka potrebuje svoju brunetku, čo poviete? 

Všetko sa zmenilo, keď začali prejavovať svoju osobnosť 

Všetko sa zmenilo v roku 2017, kedy si mama Jaqi povedala, že ona aj jej dcéry sú už pripravené na to, aby sa dostali do povedomia verejnosti. To bol už ten správny čas, kedy im začala budovať ich kariéru modeliek. Ale tiež dodala, že by ich k tomu nikdy nenútila, keby to sami nechceli: „V ten rok bolo všetko inak. Dievčatá boli iné. Mali už svoju vlastnú osobnosť. Milovali predvádzanie sa pred publikom, keď napríklad tancovali. Susedia, priatelia, dokonca cudzinci, nezáležalo im na tom. Chceli byť len v centre pozornosti.“

Neprehliadnite: Svojou krásou si podmanila celý svet: Toto 8-ročné dievčatko sa stalo hviezdou internetu aj vďaka tomuto!

Fotili pre Harper´s Bazaar a spolupracovali aj s Disney 

Dnes, v ôsmich rokoch ich obdivujú mnohí. Majú svoj vlastný štýl, pracovné ponuky na fotenia pre významné magazíny ako Harper´s Bazaar sa len tak hrnú rovnako ako a ponuky na predvádzanie od svetových návrhárov. Spolupracovali so značkami ako Disney, Mattel a Target. Nechajme sa teda prekvapiť, kam to až so svojou mamou manažérkou dopracujú.

Podporovali by ste takto svoje deti, keby sami chceli hviezdnu kariéru vo svete reflektorov už odmala alebo nie?

spolu hlasovalo 590 ľudí

Áno
171
Nie
419

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe