Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie tipy na darčeky, ak sa chystáte na Babyshower: Toto poteší všetky budúce mamičky

Zábava

Budúcu mamičku nemusíte potešiť veľkým darom. Stačí malý darček, ktorý si vopred premyslíte a pomôže jej s ním pri tvorení si výbavičky pre dieťatko. Tieto kúsky si získali nás.

Ak váhate nad tým, aké dary by potešili mamičku čakateľku, nemusíte si už myseľ namáhať dlho. Náš zoznam obsahuje hlavne praktické pomôcky, ktoré sú štýlové, ale uľahčia starostlivosť o malé bábätko. Takto máte istotu, že nekúpite niečo, čo sa nevyužije, práve naozaj, prispejete budúcej mamičke k zjednodušeniu jej života s malým pokladom.

Mohlo by vás zaujímať: Najpopulárnejšie mená pre chlapcov a dievčatká na rok 2019: Kto obhájil prvenstvo a kam smerujú trendy?

Praktické, aj keď vyrastie

Potešte mamičku štýlovou podložkou na prebaľovanie. Tá však môže mať využitie, aj keď dieťa podrastie a nebude sa musieť prebaľovať poležiačky iba na jednom mieste. Takýto kúsok v pastelovej farbe sa hodí aj ako skvelá podložka na hranie, ktorá nahradí koberec v izbe.

Malý a prítulný

Taká by mala byť obľúbená plyšová hračka čerstvo narodeného dieťatka. Hneď ako začne vnímať svoje pohyby, potrebuje zamestnať ručičky niečím mäkkým, k čomu sa môže pritúliť. Práve túto funkciu pokrývajú hračky, ktoré majú namiesto tela malú dečku. 

Pomoc pri kúpaní

Podľa toho, akú kúpeľňu má budúca mamička, viete sa zamerať aj na túto oblasť starostlivosti o bábätko. Veľkou úľavou pri kúpaní vie byť práve podložka do vane, ktorá je protišmyková a zjednoduší celý proces umývania malého bábätka.

Niečo, čo zaujme

Funkciu zaujatia pozornosti treba v malom dieťatku cibriť, aby sa vyvíjal jeho zrakový systém. Hračky, ktoré sa uchytia nad postieľku však môžete jednoducho preniesť aj nad kočík či sedačku do auta. Taká maličkosť, ktorá má pritom veľmi veľa využití.

Prečítajte si tiež: Roztomilé detské ikony, ktoré sleduje milión ľudí: Každá blondínka potrebuje svoju brunetku, čo poviete?

Už aj do pôrodnice

Od najútlejšieho veku sa určite budúcej mamičke osvedčia obrúsky z jemnej látky. Sú vhodné ako utierky, ich pravidelným praním však máte zabezpečené, že sú sterilizované a vždy pripravené k použitiu aj na tú najcitlivejšiu pokožku.

- Najčítanejšie -