Presunúť na hlavný obsah

6 vecí, ktoré ženy na sebe nemajú rady, ale muži ich milujú: Trojka vás jednoznačne prekvapí

Feminity

Sú určité veci, ktoré my samy považujeme za neatraktívne, no muži ich skutočne zbožňujú. Viete, čo považujú za naozaj sexi aj keď nám to tak ani náhodou nepripadá?

Ženy sú so sebou tak akosi od prírody večne nespokojné. Ak máme kučeravé vlasy, túžime po rovných, keď sme príliš štíhle, radšej by sme mali kyprejšie tvary. Viete však, ktoré veci podvedome príliš riešime, no muži ich napriek všetkému na nás milujú? 

Prečítajte si: Skrytý dôvod, prečo priberáte v oblasti brucha: Ak sa váš pás mení na tvar jablka, mali by ste prehodnotiť túto vec

1. Príliš štíhly driek

Áno, ak máme chlapčenskú postavu, malé prsia a navyše príliš úzky driek, pripadáme si maximálne neatraktívne. Mnoho žien rieši, že práve takýto typ figúry sa mužom nepáči. Omyl. Štíhly driek považujú za nesmierne sexi. Navyše je úplne normálne a prirodzené, že je mu potom prispôsobená celková fyzignómia tela. Šíhly driek je akýmsi nadčasovým znakom ženskej krásy. Tak buďte na neho patrične hrdé!

2. Prirodzene malé prsia

Takmer všetky sme presvedčené, že muži veľké prsia milujú. To je síce pravda, no prioritou je pre značnú väčšinu chlapov ich prirodzenosť. Ak si teda majú vybrať medzi malými prirodzenými a silikónmi, väčšina zvolí prvú variantu. 

3. Väčší zadok

Makáme vo fitku, chodíme na jógu, pilates. Snažíme sa dosiahnuť postavičku, akú majú krásky z tituliek. A to všetko len preto, aby sme sa opačnému pohlaviu páčili. Avšak tušili ste, že muži nedajú dopustiť na väčší zadok? Tvrdia totiž, že je synonymom ženskosti a považujú ho za neuveriteľne atraktívny. 

4. Úzke pery

Dnešná plastická chirurgia skutočne dokáže expresné zázraky a tak tie z nás, ktoré nemajú dokonalé pery, siahnu po veľmi efektívnom a rýchlom riešení. Šikovné ručičky plastických chirurgov, vám vyčarujú plné pery na počkanie. No v princípe celkom zbytočne. Hoci úzke pery považujeme za asexuálne, opak je pravdou. Veľa mužov ich doslova zbožňuje. Zdajú sa im jemné a nežné.

5. Pehy

Tie z nás, ktoré matka príroda obdarovala pehami veľmi často bojujú s predsudkami. Snažíme sa ich zakryť make - upom, púdrami a robíme všetko preto, aby ich nebolo vidno. Pritom bezdôvodne. Muži ich považujú za hriešne sexi a príťažlivé!

6. Jamky v lícach

Aj vy keď sa usmejete, urobia sa vám jamky v lícach, no najradšej by ste ich tam nemali? Tak ich pekne začnite mať na sebe rady. Na opačné pohlavie totiž pôsobia ako dokonalé afrodiziakum. Mužom to pripadá, že práve vtedy ste naozaj šťastná a nadobúdajú pocit, že je to vďaka nim. 

Nepremeškajte: Spevňujte brucho podľa vášho veku: V 30-ke sa zbavíte tuku týmito cvikmi, po 40-tke vyskúšajte plank

Nezabúdajte však, že ideálna žena, rovnako ako muž, neexistuje. To na čom však mužom záleží je humor, iskra v očiach, vyberané spôsoby, no zároveň by ste sa mali vedieť občas i odviazať.

Ktorú z vecí na sebe nemáte rady?

spolu hlasovalo 339 ľudí

5. Pehy
14

- Najčítanejšie -